اخبار سیاسی

واکنش انصارالله به تحریم دو مقام این جنبش از سوی آمریکا

سخنگوی جنبش انصارالله یمن در واکنش به اقدام اخیر دولت آمریکا در تحریم دو تن از مسئوولان این جنبش ،گفت که آمریکا نه تنها به دنبال توقف جنگ نیست بلکه به دنبال فرسایشی کردن آن است.

25 فروردین 1400

نسبت به مشارکت در انتخابات دغدغه وجود دارد

به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور با اشاره به شروع زمان ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری از 21 اردیبهشت، اظهار کرد: تعرفه های انتخابات آماده و آموزش های لازم داده شده است اما دغدغه ای نسبت به مشارکت در این انتخابات وجود دارد. در انتخابات...

23 فروردین 1400

الگویی از جنس سلبریتی ها؛ نقش سلبریتی ها در جامعه امروز ایران خبرنگاران

سال ها است که ساخت برنامه های مناسبتی همراه با دعوت از سلبریتی ها و سوالات کلیشه ای در ارتباط با زندگی شخصی و کاری آن ها به برنامه روتین و کسل کننده ای تبدیل شده است. با صرف نظر از ...

21 فروردین 1400

تنظیم گری بدون استفاده از فناوری ممکن نیست

رییس سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر در فضای مجازی (ساترا) گفت: اکنون در شرایطی هستیم که تنظیم گری بدون استفاده از فناوری ممکن نیست.

18 فروردین 1400

خبرنگاران افتتاح 104 مرکز مثبت زندگی مهمترین خبر هفته گذشته در لرستان بود

خرم آباد - خبرنگاران - افتتاح 104 مرکز مثبت زندگی، شروع ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهری و خبر از ابتلای 2 لرستانی به کرونای انگلیسی از مهمترین وقایع هفته گذشته در این استان بود.

15 فروردین 1400

خبرنگاران 37 روستای خراسان رضوی از آب شرب برخوردار شدند

مشهد- خبرنگاران- 37 روستای خراسان رضوی همزمان با افتتاح 400 پروژه آب رسانی در سطح کشور در قالب پویش الف- ب ایران وزارت نیرو از آب شرب پایدار برخوردار شدند.

12 فروردین 1400

الجبیر: ما و آمریکا در مبارزه با القاعده و داعش خون دادیم! خبرنگاران

پس از اظهارات دیشب رئیس جمهور آمریکا درباره جنگ در یمن، وزیر مشاور دولت عربستان سعودی در امور خارجه مدعی شد این کشور و آمریکا در راه مبارزه با گروه های تروریستی القاعده و داعش خون داده اند.

8 فروردین 1400

رییس اتاق بازرگانی: تدوین برنامه هفتم توسعه واقع بینانه انجام گردد

تهران (پانا) - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت برنامه هفتم توسعه کشور باید واقع بینانه تدوین گردد و یک نسخه واحد برای توسعه همه مناطق تجویز نگردد.

6 فروردین 1400

صدور مجوز تاسیس صندوق های پژوهش و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد، خواجه نصیر و صنعت دفاعی خبرنگاران

کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری با اعطای مجوز تاسیس صندوق های پژوهش و فناوری غیردولتی استان کهگیلویه و بویراحمد، خواجه نصیر و صنعت دفاعی موافقت کرد.

4 فروردین 1400

خبرنگاران بانک ها مکلف به بازپرداخت 40 درصد از هزینه امور پژوهشی به خزانه شدند

تهران - خبرنگاران - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آنالیز لایحه بودجه مصوب کردند که شرکتها، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت 40 درصد از هزینه امور پژوهشی را به خزانه واریز نمایند.

4 فروردین 1400

نامزد ریاست سیا: باید یک راهبرد جامع در قبال ایران داشته باشیم

گزینه پیشنهادی رئیس جمهور آمریکا برای ریاست سازمان سیا اظهار داشت که کشورش باید یک راهبرد جامع در قبال ایران داشته باشد که مهار برنامه هسته ای ایران تنها بخشی از این راهبرد است.

4 فروردین 1400

نماینده ساری: با هجوم مسافران به شهرهای شمالی، فاجعه انسانی رخ می دهد

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: چند ماه است که در شرایط خاصی هستیم و اگر دولت تصمیمی مبنی بر ممنوعیت سفر یا محدودیت تردد می گیرد، باید بر دستوراتش نظارت کند.

3 فروردین 1400

زلزله 5.6 ریشتری شهر سی سخت را لرزاند

تهران (پانا) - زمین لرزه ای به بزرگی 5.6 در مقیاس ریشتر شهر سی سخت را لرزاند.

27 اسفند 1399

مجلس اجرای ناقص قانون درباره تامین و توزیع نهاده های دامی را آنالیز کند

نماینده تهران در مجلس از هیات رئیسه مجلس خواست اجرای ناقص قانون در ارتباط با تأمین و توزیع نهاده های دامی توسط وزارتخانه های صمت، جهاد کشاورزی و ستاد تنظیم بازار را با اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی آنالیز کند.

18 اسفند 1399

بایدن به دنبال تغییر قوانین سخت و بی رحمانه مهاجرت ترامپ

همچنین در قوانین مهاجرتی آمریکا اصطلاح غیرشهروند جایگزین بیگانه خواهد شد.

17 اسفند 1399

دانشگاه ها برای پیوند با صنعت باید مأموریت محور شوند ، مرجعیت علمی و اقتصاد دانش بنیان دو محور اصلی تدوین سند علمی کشور

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت فراوری تکنسین ماهر در دانشگاه ها را برای صنایع ضروری دانست و گفت: اگر دانشگاه ها با رویکرد مأموریت گرایی عمل نمایند پیوند خوبی با صنعت شکل می گیرد.

16 اسفند 1399

روایت عجیب از تزریق واکسن فایزر به اعضای یک خانه سالمندان در اسپانیا، همگی به کرونا مبتلاء شدند و 7 نفر مردند!

بنا بر تایید کارکنان یک خانه سالمندان در اسپانیا همه 78 ساکن این مرکز بعد از دریافت اولین دوز واکسن آمریکایی فایزر-بیون تک به کرونا مبتلا شده اند و هفت نفر جان خود را از دست داده اند.

14 اسفند 1399

بازگشت بدون نتیجه هیئت مذاکره کننده اقلیم کردستان از بغداد، پیش بینی نماینده سابق از دوپاره شدن اقلیم

هیئت مذاکره کننده اقلیم کردستان عراق پس از چهار روز حضور در بغداد و مصاحبه با جریان های عراقی، بدون حصول توافق به اربیل بازگشت.

12 اسفند 1399

تصمیم امام (ره) درباره سفارت ایران در آمریکا

دی ماه 1357 اولین نهادهای انقلاب اسلامی سر برآوردند. اعلان رسمی تشکیل شورای انقلاب، انتصاب کمیته رسیدگی به اعتصاب صنعت نفت و شروع به کار کمیته تنظیم اعتصابات، شروعی بر انتها حکمرانی رژیم پهلوی بود.

7 اسفند 1399

بعد از کرونا نباید آموزش هیچ دانش آموزی تعطیل گردد

تهران (پانا) - معاون نظارت و بازرسی اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در جلسه توجیهی کارگروه های نظارتی فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس استان کرمان گفت که پذیرفتنی نیست بعد از شرایط سخت بیماری کرونا آموزش حتی برای یک دانش...

4 اسفند 1399
تعداد: (383)