طراحی گرافیکی و چاپ

افزایش لخته خون در شریان های پای بیماران مبتلا به کووید 19

پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود دریافتند که بروز لخته خون در شریان های پای بیماران مبتلا به کووید- 19 بیش از سایر بیماران پیش می آید و می تواند عوارض منفی بسیاری در پی داشته باشد.

21 شهریور 1399

انتشار نامه های خصوصی همینگوی

به گزارش خبرنگاران به نقل از پن استیت-انتشار یک کتاب جدید از نامه های خصوصی ارنست همینگوی جزئیاتی را درباره ارتباط محبت آمیز او با نویسندگان همدوره اش نظیر فیتز جرالد، نویسنده امریکایی و نیز اختلافات تلخ او با بعضی دیگر از نویسندگان مانند گرترود استاین،...

11 شهریور 1399

سه یادداشت برای یک هفته با چخوف

به گزارش خبرنگاران ، مجموعه برنامه های یک هفته با چخوف صبح امروز (یکشنبه اول تیر ماه) در مرکز فرهنگی شهر کتاب شروع شد. به همین مناسبت سه نویسنده و اهل قلم ایرانی یادداشت هایی را در رابطه با این اتفاق نوشته اند که به توضیح زیر است:

27 مرداد 1399

رهبر کره شاقتصادی بر خودکفایی اقتصادی تاکید کرد

همزمان با فشار پیونگ یانگ بر کره جنوبی به خاطر فعالیت های پروپاگاندایی پناهجویان کره شاقتصادی، رسانه های دولتی این کشور امروز (دوشنبه) اعلام کردند، رهبر کره شاقتصادی در جریان یکی از نشست های کمیته سیاسی حزب حاکم کارگران بر مسائل اقتصادی داخلی تمرکز...

19 مرداد 1399

رونمایی از گرافیک و هویت بصری جدید شبکه پنج

این هویت بصری جدید در برگیرنده سه رنگ آبی، طلایی و ارغوانی با پس زمینه سفید استخوانی است. یک طرح اسلیمی برگرفته از نقوش اسلامی-ایرانی نیز بعنوان طرح شناسه، به رنگ های سه گانه هویت بصری شبکه پنج اضافه شده است.

5 تیر 1399

اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه نهادهای مرتبط با ایران

وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم های جدید علیه نهادها و افراد مرتبط با ایران خبر داد.

30 اردیبهشت 1399

سلول هایی که می توانند استخوان جدید بسازند

پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود، گروهی از سلول های بنیادی را کشف کرده اند که می توانند به تشکیل استخوان جدید کمک کنند.

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آماده باش آتش نشانان همدان برای چهارشنبه سوری

همدان- خبرنگاران- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان گفت: با توجه به در پیش بودن چهارشنبه آخر سال 15 ایستگاه ثابت در قالب 10 گروه و هشت گروه موقت (سیار) در حال آماده باش کامل قرار دارند.

27 فروردین 1399

اقدامات شرکت راه آهن در خطوط ریلی کشوربرای مقابله با کرونا

شرکت راه آهن گفت به طور جدی اقدامات احتیاطی برای مقابله با تکثیر و انتشار این ویروس خطرناک را در دستور کار خود قرار داده است.

21 فروردین 1399

سیاستهای آمریکا در منطقه القاعده را فعال نموده است

خبرنگاران: روزنامه ترزا اسپینتسروا چاپ جمهوری چک با اشاره به سیاستهای خصمانه آمریکا در سوریه آن را در راستای فعال کردن القاعده توصیف نموده است.

19 فروردین 1399

ضعف وجود خبرنگار حرفه ای درحوزه کتاب در سطح استان، جامعه نویسندگی باید خودش را با مسائل مردم نزدیک سازد

به گزارش خبرنگاران، زهرا بیدمشکی ظهر امروز درجمع خبرنگاران گفت: نبود خبرنگار حرفه ای در حوزه کتاب در بین اصحاب رسانه شاید به تعلل و ضعف ناشران نیز بر می شود که به دلیل دغدغه های بسیاری که دارند فرصتی برای برقراری ارتباط موثر و مفید با جامعه خبری ایجاد...

17 فروردین 1399

387 عنوان نشریه دانشگاه آزاد سنجش شد ، دستیابی به تحقیقات اثرگذار با ارتقای نظام پژوهشی

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد با اشار به سنجش 387 عنوان نشریه گفت: ارتقای نظام پژوهش دانشگاه، دستیابی به پژوهش های اثرگذار را میسر می نماید.

15 اسفند 1398

توافق ایران نشان می دهد مذاکره کارساز است نه تحریم

خبرنگاران: یک روزنامه مهم چینی نوشت: نتیجه موفقیت آمیز مذاکرات هسته ای ایران نشانگر درست بودن تکیه چین بر مذاکره به جای تحریم و تهدید به استفاده از زور بوده است.

29 بهمن 1398

صالحی: ذخایر اورانیوم غنی شده ایران به 500 کیلوگرم رسید ، به 8600 سو نزدیک شده ایم

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به بازدید رسانه ها از سالن S8 در نطنز گفت: امروز شاهد 15 نوع ماشین نسل جدید بودید به علاوه یک نوع پیشرفته دیگر و تعدادی از این ماشین ها در دو ماه اخیر مثل IR9 با سوی 50 و IRs, IR7 راه اندازی و گازدهی شدند.

4 دی 1398

بازسازی و نوسازی آپارتمان، مدرن شدن خانه کلاسیک 55 متری!

بازسازی یکی از تخصص هایی است معماران و طراحان داخلی به آن می پردازند و اگر با اصول و حساب شده انجام گردد می تواند تغییرات مثبت بسیار زیادی را در فضای خانه شما به وجود بیاورد. مهم نیست که شما در کجای این کره خاکی زندگی می کنید، در همه کشورها بازسازی یک کار...

17 آبان 1398