برگزاری نشست چهارجانبه عربی علیه ایران

به گزارش مجله گیتی رو، کمیته چهارجانبه عربی قرار است نشستی در راستای مقابله با سیاست های جمهوری اسلامی ایران برگزار کند.

برگزاری نشست چهارجانبه عربی علیه ایران

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایسنا، خبرگزاری رسمی عربستان(واس) گزارش داد که کمیته چهارجانبه عربی روز چهارشنبه آینده نشستی در راستای آنالیز بحران کشورهای عربی با ایران و راه های مقابله با جمهوری اسلامی ایران در سطح وزرای خارجه برگزار می نماید.

این نشست به ریاست امارات و با مشارکت عربستان، مصر و بحرین و همچنین حضور احمد ابولغیط، دبیرکل اتحادیه عرب برگزار می گردد.

کمیته چهارجانبه عربی قرار است در این نشست گزارشی که دبیرخانه عمومی اتحادیه عرب در رابطه با بحران ایران و راه های مقابله با نفوذ ایران در کشورهای عربی تهیه نموده است را آنالیز کند.

در این نشست همچنین قرار است ابتکار عملی که کمیته چهارجانبه عربی در نشست های پیشین خود برای مقابله با سیاست های ایران طراحی نموده است را آنالیز نمایند.

کمیته چهارجانبه عربی به منظور مقابله با سیاست های ایران توسط عربستان،مصر،امارات و بحرین تشکیل شد و نشست هایی در این راستا برگزار می نماید.

ادعای دخالت جمهوری اسلامی ایران در حالی مطرح می گردد که مقامات کشورمان همیشه تاکید می نمایند ایران به دنبال صلح، ثبات و امنیت در منطقه است و هیچگونه دخالتی در امور کشورهای دیگر ندارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 936

به "برگزاری نشست چهارجانبه عربی علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست چهارجانبه عربی علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید