تجربه تور روسیه ، تور اروپا ، تور تایلند و تور هند

به گزارش مجله گیتی رو، خدمات گردشگری خود را از آژانس پارس پالاد که دارای بیش از 2 دهه تجربه در حوزه گردشگری ، فروش بلیط هواپیما ، فروش انواع تورهای خارجی و داخلی و ارائه خدمات ویزا می باشد ، بخواهید .

تجربه تور روسیه ، تور اروپا ، تور تایلند و تور هند

با تور تایلند از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا را ببینید.

تور روسیه

روسیه یکی از مقصدهای اصلی گردشگران در طول تابستان است. روسیه با در اختیار داشتن چندین شهر مقصد گردشگری مطرح در سطح جهان همچون مسکو، سنت پترزبورگ، کازان و سوچی به عنوان یکی از پرطرف دارترین تورهای تابستان شناخته می گردد. یکی از دلایل محبوبیت شهرهای برتر گردشگری روسیه در تور تابستان، تعداد بالای جاذبه های گردشگری و فعالیت های تفریحی در این شهرها است. برای آشنایی با تاریخ روسیه، مسکو می تواند به عنوان پایتخت تاریخی روسیه برای شما مناسب تر باشد. سنت پترزبورگ نیز در زمینه فعالیت های هنری همچون اجراهای باله، اپرا و تئاتر و موزه های هنر و فرهنگ از جمله موزه بزرگ آرمیتاژ و موزه هنرهای کاربردی توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کند. در نهایت شهر تفرجگاهی سوچی با در اختیار داشتن امکانات فراوان تفریحی همچون اجاره کشتی های تفریحی، اسکی روی آب، اسکی رو برف، کوهنوردی و جنگل نوردی و امکانات رفاهی مدرن و هتل های تازه تأسیس توانسته به یکی از قطب های اصلی گردشگری در منطقه تبدیل گردد.

باید این مسئله را در نظر داشته باشید که پیش از شروع سفر به روسیه، باید از شرایط دریافت ویزای مسافرتی آن اطلاعات کسب کنید. بیشتر کشورهای جهان برای سفر به روسیه احتیاجمند دریافت ویزای گردشگری پیش از شروع سفر هستند به همین منظور بهتر است قبل از نهایی کردن برنامه های سفر خود حتماً از چندوچون دریافت ویزای گردشگری روسیه آگاه شوید. شما همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مسئله با متخصصان ما در آژانس مسافرتی پارس پالاد به گفت وگو بپردازید.

یکی از بهترین زمان های برای سفر به روسیه، ثبت نام در تور تابستان روسیه است. با توجه به نزدیکی به قطب شمال، روسیه در بیشتر طول سال از آب وهوای سردی برخوردار است، بااین حال گردشگران فراوانی برای استفاده از امکانات تفریحی و رفاهی شهرهای برتر گردشگری روسیه در طول فصل های سرد نیز به این کشور سفر می کنند، اما ما در آژانس مسافرتی پارس پالاد به دلیل شرایط بهتر آب وهوایی برای گشت وگذار در مسکو و سنت پترزبورگ، تور تابستان و تور نوروز روسیه را به گردشگران خود پیشنهاد می کنیم.

از برترین جاذبه های گردشگری روسیه می توان به مجموعه کرملین، میدان سرخ، کلیسا مسیح ناجی، تپه گنجشک ها، موزه جنگ بزرگ وطن پرستانه، موزه یادبود کیهان شناسی و آرامگاه نوودویچی در مسکو اشاره نمود. همچنین سنت پترزبورگ نیز به عنوان دیگر مقصد برتر گردشگری در روسیه از مکان های دیدنی و تاریخی همچون موزه بزرگ آرمیتاژ، مجموعه پترهوف، مجموعه پوشکین، کلیسا اسحاق مقدس، کلیسا کازان، مجموعه پاولوفسک و قلعه پیتر و پاول برخوردار است. در کنار تمام این مکان های تاریخی و دیدنی باید به امکانات تفریحی و هنری همچون بازدید از سیرک های خارق العاده همچون سیرک نیکولین در مسکو؛ مشاهده اجرای باله روسی در سالن های مطرح سنت پترزبورگ همچون سالن باله آرورا و سالن تئاتر کمدی موزیکال نیز اشاره کنیم.

تور هند

هندوستان به عنوان یکی از محبوب ترین تورهای گردشگری در میان گردشگران ایرانی از جاذبه های گردشگری و امکانات تفریحی متفاوتی برای جلب رضایت بیشتر سلیقه ها برخوردار است. هندوستان از آن دست کشورهایی است که در عین حفظ بافت تاریخی خود رنگ و بوی مدرن نیز گرفته است. با توجه به پهناور بودن خاک هندوستان و داشتن اقلیم های مختلف و آب وهوای متفاوت تقریباً در تمام طول سال می توانید برای ثبت نام در تور هند اقدام نمایید.

دهلی یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری تور هند به شمار می رود. این شهر که تاریخی نزدیک به 5000 سال را پشت سر خود می بیند به گفته بعضی از مورخان قدیمی ترین منطقه مسکو در جهان شناخته می گردد. این شهر که در عین پیشینه تاریخی به رنگ و بوی مدرن نیز آغشته شده است یکی از پرطرف دارترین شهرهای آسیایی برای بازدید و گردش به حساب می اید. بسیاری از گردشگران دهلی را به دلیل داشتن امکانات گردشگری فراوان به عنوان مقصد اصلی سفر به هندوستان انتخاب می کنند. رودخانه گنگ که یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری هندوستان است نیز از دل این شهر عبور می نماید.

چندین عامل تأثیرگذار در محبوبیت تور هند برای ایرانیان وجود دارد:شاید یکی از اصلی ترین دلایل این محبوبیت فاصله نسبتاً نزدیک این کشور به خاک ایران باشد که موجب کاهش هزینه های رفت وآمد هوایی برای ایرانیان می گردد. همچنین نسبت به خیلی از کشورهای دیگر دریافت ویزا گردشگری هند برای ایرانیان نسبتاً آسان است به همین دلیل تورهای گردشگری فراوانی به مقصد هندوستان در آژانس های مسافرتی همچون آژانس مسافرتی پارس پالاد وجود دارد.

البته در نظر داشته باشید که دهلی تنها بخش کوچکی از تور گردشگری هندوستان است و شما می توانید به بخش های مختلف این کشور پهناور شامل کویرگردی و تورهای گردشگری صحرایی در غرب این کشورِ، بازدید از یخچال های طبیعی و تپه های آلپاین در شمال هندوستان، جزایر تفریحی و گردشگری در جنوب غربی این کشور و در نهایت بخش تاریخی مرکزی که بیشتر مکان های تاریخی این کشور را در دل خود جای داده است، سفر کنید. به طورکلی شبه جزیره هند از کوه های هیمالیا شروع و تا مناطق گرمسیری استوایی ادامه می یابد، به همین دلیل است که مسئولان گردشگری هندوستان توانسته اند با استفاده از امکانات طبیعی فراوانی که در اختیار دارند، نظر گردشگران فراوانی را به بخش های مختلف هندوستان و تور هند جلب کنند.

یکی از مشهورترین تورهای گردشگری هندوستان، تور مثلث طلایی هند شامل دهلی، جیپور و آگرا است که با بافت تاریخی، ظاهر جالب و مورد توجه ساکنین و برنامه های گردشگری فراوان در دل آن توانسته است به عنوان برترین تور گردشگری هند در جهان شناخته گردد. بسیاری از گردشگران بازدید از این مثلث طلایی را در برنامه های سفر خود قرار می دهند. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه شهرهای مقصد گردشگری هند، تور گردشگری هند، آب وهوا و اقلیم های مختلف هندوستان، بهترین زمان ممکن برای ثبت نام در تور هند، بهترین هتل ها و مراکز خرید در هندوستان و یا نحوه دریافت ویزای گردشگری هند با مسئولان تور هندوستان ما در آژانس مسافرتی پارس پالاد به گفت وگو بپردازید.

تور تایلند

تور گردشگری تایلند یکی از محبوب ترین تورهای گردشگری هم در جهان و هم در نزد ایرانیان است. این کشور که از تاریخی 5000 ساله بهره می برد در جنوب شرقی آسیا واقع شده و با کشورهایی همچون میانمار، ویتنام و کمبوجیه هم مرز است. تایلند به دلیل داشتن جزیره ها زیبا، سواحلی تمیز و آب های شفاف مشهور شده است، اما این تنها جاذبه های گردشگری تایلند نیست. در تور تایلند، شما می توانید از معبدهای مذهبی فوق العاده زیبا و اسرارآمیز، مجموعه های تفریحی و فرهنگی فراوان در گوشه کنار این کشور، باغ وحش فوق العاده بانکوک، مکان های تاریخی دیدنی، مراکز خرید مدرن و محلی و همچنین رستوران های تماشایی این شهر دیدن کنید.

تور بانکوک

سه شهر برتر گردشگری تایلند که بسیاری از گردشگران خارجی و ایرانی برای بازدید از آن به تایلند سفر می کنند، شهرهای بانکوک، پوکت و پاتایا است. تور بانکوک یکی از محبوب ترین تورهای گردشگری تایلند است. این شهر به عنوان پایتخت تایلند از جاذبه های گردشگری فراوانی نیز برخوردار است که از این میان می توان به باغ وحش مشهور بانکوک، برج نیمه تمام ارواح (ساتورن)، لومفینی پارک و شهربازی تانیابوری یا دریم ورلد اشاره نمود.

تور پاتایا

پاتایا از دیگر مقصد های اصلی گردشگری تور تایلند است که مورد توجه گردشگران خارجی و ایرانی که به بانکوک سفر می کنند قرار می گیرد. دلیل این امر فاصله کم این شهر ساحلی تا باکوک است که موجب می گردد گردشگران معمولاً بازدید از هر دوی این شهرها را در برنامه های تور گردشگری تایلند خود بگنجانند. از جاذبه های گردشگری پاتایا می توان به موزه پارادایز، باغ فوق العاده زیبای نانگ نوچ، سواحل زیبا و جزیره های مرجانی این شهر اشاره نمود. شهر پاتایا چندین ساحل تفرجگاهی در اختیار دارد که هر یک از آن ها امکانات تفریحی به خصوص خود را دارند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جاذبه های گردشگری پاتایا و همچنین آشنایی با ساحل های محبوب این شهر تفرجگاهی با متخصصان ما در آژانس مسافرتی پارس پالاد به گفت وگو بپردازید.

تور پوکت

در میان شهرهای ساحلی تور تایلند، پوکت از محبوب ترین و لوکس ترین مقاصد گردشگری حساب می گردد. بیشتر گردشگران ایرانی و خارجی برای لذت بردن از یک سفر لوکس به تایلند و همچنین استفاده از سواحل فوق العاده زیبا و تماشایی این کشور و هتل های ساحلی آن به پوکت سفر می کنند. از جاذبه های گردشگری پوکت می توان به موزه تریک آی و تصاویر سه بعدی اش؛ جزیره جیمز باند که یکی از فیلم های مجموعه 007 در آن فیلم برداری شده؛ جزیره فی فی که یکی از مشهورترین جزایر گرمسیری در تور تایلند است؛ آکواریوم پوکت که به دلیل تونل زیر آبی اش بسیار در بین گردشگران تور پوکت مشهور است و باغ وحش پوکت که در آن هنرمندان زیادی به نمایش های مخصوص با حضور حیوانات نیز می پردازند اشاره نمود.

آب وهوای هر یک از شهرهای گردشگری تایلند متفاوت است اما به طورکلی به دلیل شرجی بودن و رطوبت بالا در این منطقه، بهترین زمان سفر به تایلند در طول ماه های آبان تا اردیبهشت است. همچنین تایلند به عنوان یکی از مقاصد گردشگری غذایی نیز شناخته می گردد؛ به همین منظور ما در آژانس مسافرتی پارس پالاد به گردشگران پیشنهاد می کنیم که غذاهای سنتی تایلند همچون پد تای، تام یانگ گونگ، سام تام و توم خا گای را نیز در سفر به تایلند امتحان کنند. پیش از سفر به تایلند در نظر داشته باشید که برای اقامت گردشگری در تایلند احتیاجمند اخذ ویزای گردشگری هستید. برای این کار می توانید به سفارت تایلند در خیابان بهارستان مراجعه نموده و یا امور کار را به متخصصان این امر همچون آژانس مسافرتی پارس پالاد بسپارید.

تور اروپا

اتحادیه اروپا با سیاست های قوی و برنامه ریزی های دقیق توانسته است که در خیلی از موارد شرایط را برای حضور هرچه بیشتر گردشگران در کشورهای این قاره فراهم کند. دو مورد از این اقدامات تأثیرگذار، یکسان سازی واحد پولی (یورو) و ویزای گردشگری (شینگن) است که موجب شده است تا آژانس های گردشگری همچون آژانس مسافرتی پارس پالاد بتوانند برای برنامه ریزی بازدید از جاذبه های گردشگری برتر این قاره و کشورهای پیرو در صنعت گردشگری اقدامات لازم را انجام دهند. یکی از مواردی که پیش از سفر به قاره اروپا باید از آن اطمینان حاصل کرد، دریافت ویزای شینگن است، اگرچه با دریافت این ویزا می توانید به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید، اما برای دریافت این ویزا باید اقدامات فراوانی را انجام دهید؛ به همین منظور پیشنهاد ما این است که انجام عملیات های اخذ ویزا را به متخصصان ما در آژانس مسافرتی پارس پالاد بسپارید. هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، شرایط مناسبی برای بازدید و انجام تورهای گردشگری دارند و بازدید از هر یک از آن ها می تواند مزیت های خودش را داشته باشد. ما در آژانس مسافرتی پارس پالاد نیز کشورهای مختلفی را در برنامه های تور اروپا به عنوان مقصد گردشگری قرار داده ایم که از این میان می توانیم به تور فرانسه، تور ایتالیا و تور اسپانیا اشاره کنیم.

تور ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است که از لحاظ فرهنگی، هنری، تاریخی و جاذبه های گردشگری بسیار غنی است. جاذبه های گردشگری همچون کلسوم پلازای رم؛ قایق سواری در کانال های تاریخی و زیبا ونیز؛ برج پیزا که باعث شهرت جهانی پیزا شده است؛ سواحل آمالفی سالرنو، و بسیاری مکان های گردشگری دیگر در شهرهای میلان و فلورانس که موجب شده است تا تور ایتالیا به عنوان یکی از اصلی ترین بخش های تور اروپا در بیشتر مراکز گردشگری شناخته گردد. ایتالیا همچنین به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری غذایی در جهان شناخته می گردد. بسیاری از گردشگران برای چشیدن طمع غذاهای سنتی ایتالیایی به این کشور سفر می کنند. اگرچه پیتزا و پاستای ایتالیایی تمام شهرت جهانی که احتیاج دارند را در اختیار دارند اما غذاهای سنتی دیگری نیز در ایتالیا وجود دارد که موجب می گردد گردشگران از سراسر جهان برای میل کردن آن ها در تور گردشگری ایتالیا ثبت نام کنند. غذاهایی همچون بوتانگا، ریبولیتا، ریزوتو و آرانچینی ازاین دست غذاهایی هستند که گردشگران برای چشیدن طمع آن ها صف می کشند. برای آشنایی بیشتر با غذاهای سنتی ایتالیایی می توانید با متخصصان ما در آژانس گردشگری پارس پالاد مشورت نمایید. شما در هر زمانی که قصد سفر به ایتالیا را داشته باشید، بهترین زمان برای سفر به ایتالیا را انتخاب نموده اید، اما اگر بازدید از جاذبه های گردشگری مشهور ایتالیا در آرامش در اولویت های شما واقع شده است، از ثبت نام در تور تابستان ایتالیا صرف نظر کنید. هر یک از فصل های ایتالیا مزیت ها و سختی های به خصوص خود را دارند اما برای مثال در فصل های گرم بساط برنامه های ساحلی و فستیوال های مختلف در ایتالیا داغ تر می گردد و در فصل های سرد برنامه های اسکی و ورزش های زمستانی مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.

تور فرانسه

فرانسه از دیگر کشورهای مقصد اصلی گردشگری در تور اروپا به شمار می رود که بسیار مورد توجه گردشگران خارجی و ایرانی قرار گرفته است. این کشور که از هر گوشه آن هنر و فرهنگ را می توان پیدا کرد از جاذبه های گردشگری فراوانی همچون برج ایفل، موزه لوور، قصر ورسای، شامونی مون بلان، اپرای کاخ گارنیه، پرووانس، باغ های لوکزامبورگ، میدان کنکورد، کارکازون، بیاریتز، کلیسای سنت شپل و بیراتنی میزبانی می نماید. از شهرهای مشهور هدف گردشگری تور فرانسه به جز پاریس که به طور حتم در برنامه های سفر به فرانسه جای می گیرد می توان به شهرهای نیس، لیون، مارسی، لیل و استراسبورگ اشاره نمود. همچون ایتالیا، فرانسه نیز به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری غذایی در جهان شناخته می گردد و گردشگران فراوانی برای امتحان کردن طمع راتاتویی، سوپ پیاز مشهور فرانسوی، کاسوله و سوفله های شکلات مشهور فرانسوی به این کشور سفر می کنند. به جز پاریس که در تمام سال مملو از گردشگران خارجی است، برای بازدید از دیگر بخش های فرانسه و جاذبه های گردشگری آن بهتر است از فصل تابستان دوری نموده و فصل های خنک در عین حال خلوت تر را برای سفر به فرانسه انتخاب کنید، اما اگر قصد لذت بردن از امکانات رفاهی و تفریحی دریایی را دارید، فصل تابستان بهترین گزینه پیش رو شما است.

تور اسپانیا

اسپانیا نیز در چند سال اخیر به شدت در زمینه صنعت گردشگری پیشرفت نموده و به لیست برترین مقصد های گردشگری در تور اروپا راه یافته است. ما در آژانس گردشگری پارس پالاد بازدید از اسپانیا را نیز در برنامه های تور اروپا خود قرار داده و به گردشگران پیشنهاد می کنیم که از این کشور در برنامه های سفر به اروپا خود دیدن کنند. جاذبه های گردشگری همچون مسجد بزرگ کوردوبا، آثار معماری گودی در شهر بارسلونا، موزه پرادو مادرید، سن لورنزو، موزه گوگنهایم در بیلبائو، کلیسا بزرگ سویا و کاخ آلکازار، قصر مایور و خیابان لا رامبلا می توانند نظر هر گردشگری را به سمت اسپانیا جلب کند. مقصد های اصلی گردشگری تور اسپانیا شهرهای مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا، گرانادا، بیلبائو، مالاگا و الکانته هستند که بسیاری از گردشگران در تور اسپانیا از آن ها بازدید می کنند. در اسپانیا فصل سرد معنای خاصی ندارد و حتی زمستان های معتدلی را در این کشور شاهد هستیم، اما از طرفی در فصل تابستان هوا در بعضی مناطق این کشور به شدت گرم می شوند. به همین منظور بازدید از این کشور در فصل های پاییز و زمستان برای گردشگرانی که قصد بازدید از جاذبه های گردشگری را دارند بیشتر توصیه می گردد، اما فصل تابستان و بهار نیز مزیت های خاص خود را برای سفر به اسپانیا و تور اروپا در اختیار دارد.

منبع: نمناک
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 923

به "تجربه تور روسیه ، تور اروپا ، تور تایلند و تور هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه تور روسیه ، تور اروپا ، تور تایلند و تور هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید