قابلیت تازه کلاب هاوس؛ ضبط و بازپخش محتوای صوتی

به گزارش مجله گیتی رو، کاربران کلاب هاوس در اندروید و iOS می توانند با استفاده از قابلیت Replay محتوای صوتی روم ها را ضبط کنند تا بعدا بتوانند دوباره بازپخش آن را بشنوند. به کمک این ویژگی اگر کاربران اتاقی را از دست بدهند، می توانند محتوای آن را در دسترس داشته باشند. این قابلیت از امروز در اختیار کاربران واقع شده است. مدیران هر اتاقی می توانند قابلیت Replay را فعال یا غیرفعال کنند.

قابلیت تازه کلاب هاوس؛ ضبط و بازپخش محتوای صوتی

کاربران کلاب هاوس در اندروید و iOS می توانند با استفاده از قابلیت Replay محتوای صوتی روم ها را ضبط کنند تا بعدا بتوانند دوباره بازپخش آن را بشنوند. به کمک این ویژگی اگر کاربران اتاقی را از دست بدهند، می توانند محتوای آن را در دسترس داشته باشند. این قابلیت از امروز در اختیار کاربران قرار گرفته است. مدیران هر اتاقی می توانند قابلیت Replay را فعال یا غیرفعال کنند.

کاربران تا پیش از این تنها می توانستند در زمان آنلاین بودن، محتوای صوتی اتاق ها را بشنوند و امکان بازپخش مجدد فراهم نبود. در گذشته اگر کاربران در اتاقی نبودند، محتوای آن را از دست می دادند. اکنون کلاب هاوس با معرفی این قابلیت در تلاش است تا این مشکل را رفع کند تا میزبان ها بتوانند محتوای این جلسات را ضبط کنند. امکان دانلود محتوای ضبط شده هم وجود دارد تا میزبان ها بتوانند محتوای ضبط و دانلود شده را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارنند.

علاوه بر این امکان تهیه کلیپ 30 ثانیه ای از محتوای ضبط شده هم وجود دارد. کاربران می توانند محتوای ضبط شده را با سرعت 1.5 تا 2 برابر هم گوش کنند. این امکان وجود دارد تا مدیران متوجه شوند چه کسانی محتوای ضبط شده را گوش کرده اند. همچنین می توانند متوجه شوند در مجموع چند نفر به صورت زنده در اتاق حضور داشتند و چند نفر محتوای ضبط شده را گوش داده اند.

این ویژگی برای افرادی که نمی توانند محتوای اتاق ها را به صورت آنلاین گوش کنند؛ مفید است و می تواند کاربران بیشتری را نیز به این پلتفرم بکشاند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1983

به "قابلیت تازه کلاب هاوس؛ ضبط و بازپخش محتوای صوتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت تازه کلاب هاوس؛ ضبط و بازپخش محتوای صوتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید