برپایی نمایشگاه صنایع دستی چوبی در اصفهان با هدف بازاریابی در شرق آسیا

به گزارش مجله گیتی رو، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: هنرهای چوبی سنتی اصفهان در نمایشگاه صنایع دستی نقش خانه به نمایش درآمدند.

برپایی نمایشگاه صنایع دستی چوبی در اصفهان با هدف بازاریابی در شرق آسیا

با تور مالزی سنگاپور بهمن 99 از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

جعفر جعفرصالحی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در اصفهان، با اشاره به برپایی نمایشگاه صنایع دستی در نقش خانه میدان نقش جهان گفت: مردم سراسر جهان دوست دارند، هنرهای سنتی اصفهان را از نزدیک ببینند، به همین منظور، نمایشگاهی در راستای معرفی هنرهای چوبی سنتی اصفهان برپا شده است.

وی اضافه نمود: با برگزاری چنین نمایشگاه هایی، ارتباط فرهنگی با زبان هنر برقرار می گردد و ما اعتقاد داریم که زبان هنر یک زبان جهان فهم است که همه جهان این زبان مشترک را متوجه می شوند.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه این نماشگاه مقدمه ای برای ارتباط خوب صنایع دستی بین کشور ها است، اضافه نمود: مهمترین هدف از برگزاری این نمایشگاه، بازاریابی بین کشورهای شرق آسیا است که مردم کیفیت محصولات صنایع دستی اصفهان را ببینند.

وی توضیح داد: نمایشگاه داشتن در اصفهان یکی از افتخارات بیشتر کشورها است که در کنار هنرمندان اصفهانی هنر خود را به نمایش بگذارند، همچنین با داشتن چنین برنامه هایی می توان زمینه ارتباط و تعامل بین هنرمندان اصفهانی و کره جنوبی را فراهم کنیم.

جعفرصالحی با اشاره به غنی بودن و قدمت چندین هزار ساله هنر ایران، اعلام کرد: ما داشته های فرهنگی را با زبان هنر انقال می دهیم که بازتاب بسیار خوبی را به همراه دارد.

وی اضافه نمود: تحکیم و تقویت روابط ایران و کره جنوبی با توجه به برگزاری برنامه های زیادی در ایران از ابتدای مهرماه امسال تا کنون از موضوعاتی است که کره جنوبی به آن باور زیادی داشت.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: آثار نمایشگاه صنایع دستی در نقش خانه میدان نقش جهان اصفهان بسیار فاخر و ارزشمند است. همچنین 130 اثر در این نمایشگاه وجود دارد که تنوع هنرهای چوبی مانند معرق، منبت کاری و دیگر کارهای چوبی را به خوبی می توان دید.

وی با اشاره به شرایط جغرافیایی تهران اضافه نمود: در گذشته همه برنامه ها درتهران برگزار می شد ولی هنرهای چوبی سنتی اصفهان، کره ای ها را مایل به برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در اصفهان کرد.

به گزارش خبرنگاران، ابتدای سال آینده، نمایشگاه بزرگ صنایع دستی به طور مشترک بین ایران و کره جنوبی در اصفهان برگزار می گردد که خود نیز مقدمه ای برای تعامل و گفتگو بین هنرمندان اصفهانی و کره ای را به وجود می آورد.

علاقه مندان به هنرهای سنتی اصفهان می توانند از ساعت 9 صبح تا 19 بعد از ظهر از نمایشگاه صنایع دستی نقش خانه بازدید نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 773

به "برپایی نمایشگاه صنایع دستی چوبی در اصفهان با هدف بازاریابی در شرق آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی نمایشگاه صنایع دستی چوبی در اصفهان با هدف بازاریابی در شرق آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید