نمایندگان گوگل، فیس بوک و توئیتر به سنای برزیل می فرایند

به گزارش مجله گیتی رو، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کمیته سنای برزیل خواستار شهادت نمایندگان گوگل، فیس بوک و توئیتر در مورد تحقیقات ادامه دار دولت درباره شیوه کنترل همه گیری کووید 19 است.

نمایندگان گوگل، فیس بوک و توئیتر به سنای برزیل می فرایند

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

سناتورهای برزیلی خواستار آنالیز نقش شرکت ها در گسترش اخبار جعلی خطرناک طی همه گیری هستند. به همین دلیل گوگل، توئیتر و فیس بوک در بیانیه هایی جداگانه اعلام نمودند با این کمیته همکاری می نمایند.

گوگل ادعا می نماید تا به امروز 1.2 میلیون ویدئو از پلتفرم هایش حذف نموده زیرا آنها قوانین اخبار جعلی کووید 19 را نقض نموده بودند.

سناتور عمر عزیز، رئیس کمیته سنای برزیل در این باره اعلام نمود هرچند نمایندگان شرکت ها به عنوان شاهد، شهادت می دهند، اما شرکت ها به تدریج تحت آنالیز قرار خواهند گرفت.

او دراین باره گفت: تجویز دارو به وسیله یوتیوب، اینستاگرام و توئیتر یک جرم است. نمایندگان شرکت ها به مجلس فراخوانده شده اند اما در صورتیکه کمیسیون تصمیم بگیرد، تحقیقاتی درباره فعالیت شرکت ها نیز انجام خواهد شد.

به گفته عزیز، سناتورهای برزیلی می خواهند از شرکت ها درباره شیوه مدیریت پلتفرم ها سوالاتی بپرسند و بدانند آیا آنها اجازه انتشار پست هایی را می دهند که دارویی را بدون هیچ مبنای علمی تبلیغ می نماید یا خیر.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1768

به "نمایندگان گوگل، فیس بوک و توئیتر به سنای برزیل می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایندگان گوگل، فیس بوک و توئیتر به سنای برزیل می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید