فوتبال دنیا، جنارو گتوسو: میلان تیم بزرگی نیست، نمی توانیم کار حریف را در جریان بازی تمام کنیم

به گزارش مجله گیتی رو، فوتبال دنیا - جنارو گتوسو معتقد است مشکل اصلی تیمش این است که نمی تواند با توجه به موقعیت هایی که در جریان بازی نصیب شاگردانش می گردد، کار حریف را تمام نمایند.

فوتبال دنیا، جنارو گتوسو: میلان تیم بزرگی نیست، نمی توانیم کار حریف را در جریان بازی تمام کنیم

به گزارش مجله گیتی رو، جنارو گتوسو که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در آخرین بازی هفته ششم سری A ایتالیا در خانه امپولی به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک دست نیافتند، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما موقعیت های زیادی در هر دو نیمه روی دروازه امپولی خلق کردیم، سپس اشتباه سهوی مرتکب شدیم و تاوانش را هم دادیم.

میلان که از پنج بازی اول خود – یک بازی عقب افتاده دارد – تنها 6 امتیاز کسب نموده، تا کنون موفق نشده دروازه خود را بسته نگه دارد و در بازی هایی که از حریف خود پیش بوده ، در سرانجام مجموعاً 7 امتیاز از دست داده است. مردان گتوسو در حال حاضر با یک بازی کمتر با 6 امتیاز در رده چهاردهم جدول هستند و با یوونتوس صدرنشین 18 امتیاز اختلاف دارند.

گتوسو در ادامه تأکید کرد: بار دیگر اینجا هستیم تا در مورد یک بدشانسی دیگری در کسب نتیجه صحبت کنیم، اما باید به آینده نگاه کنیم و روی ضربات آخرمان کار کنیم. وقتی شما به طور سیستماتیک مرتکب اشتباهات سهوی زیادی می شوید، اعتماد به نفس تیم کمی دچار افت می گردد و نمی گردد این را منکر شد. به هر حال باید تمرکزمان را بیشتر کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: ما تیم بزرگی نیستیم و موثر کار نمی کنیم. باید پیشرفت کنیم، اشتباهات مان را به حداقل برسانیم و سخت کار کنیم. اگر به همین شکل بازی کنیم، دیر یا زود نتایج هم خواهند آمد.

سرمربی روسونری توضیح داد: مسئله ای که ما داریم این است که نمی توانیم کار حریف را در جریان بازی تمام کنیم، چون ما عالی بازی می کنیم، حتی بدون بازیکن مهمی همچون گونسالو ایگواین. امیدواریم ایگواین به بازی یکشنبه مقابل ساسولو برسد. مصدومیت او جدی به نظر نمی رسد، اما وضعیت او را جمعه مورد آنالیز قرار خواهیم داد.

گتوسو در ادامه اضافه کرد: اگر از رومانیولی حرف بزنم، باید درباره اشتباهات بقیه بازیکنان هم صحبت کنم. کالدارا مصدوم است و به زودی فرصت بازی پیدا خواهد نمود. تیمی عالی نیستیم، با این حال کوشش می کنیم خوب باشیم. خونسردی یاری حال ما خواهد بود. پنالتی ناامیدمان کرد. سعی داشتیم بازی را کنترل کنیم و چندان به پرس روی نیاوریم. جدول رده بندی سری A

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 56

به "فوتبال دنیا، جنارو گتوسو: میلان تیم بزرگی نیست، نمی توانیم کار حریف را در جریان بازی تمام کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، جنارو گتوسو: میلان تیم بزرگی نیست، نمی توانیم کار حریف را در جریان بازی تمام کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید