عالیشاه راه رفتن روی پای آسیب دیده را آغاز کرد

به گزارش مجله گیتی رو، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام کوشش خودمان را انجام می دهیم تا عالیشاه را به بازی برسانیم و امیدواریم که این اتفاق بیفتد.

عالیشاه راه رفتن روی پای آسیب دیده را آغاز کرد

به گزارش مجله گیتی رو، دکتر علیرضا حقیقت، در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: کار روی مچ پای عالیشاه ادامه دارد. او روز چهارشنبه راه رفتن کنار زمین را انجام داد. او ادامه داد: مچ پای او التهاب دارد و سعی ما بر کاهش التهاب و درد با اقداماتی است که در حال انجامش هستیم. تمام کوشش خودمان را انجام می دهیم و باید منتظر شرایط او در تمرین روز جمعه باشیم.

پزشک پرسپولیس درباره این که امیدواری برای رسیدن عالیشاه به بازی با کاشیما آنتلرز تا چه میزان است؟ اعلام کرد: طبعا امیدواریم برسد، که روی پای او به این شکل کار می کنیم. تمام اعضای کادر درمانی از من و آقای میثم علیپور تا بچه های ماساژور چه در مورد عالیشاه و چه برای موارد خفیف دیگر، 24 ساعته در حال کار هستیم تا بازیکنان در بهترین حالت در اختیار کادر فنی باشند. مورد مشابه عالیشاه را قبل از این ها برای بشار رسن هم داشتیم که به بازی رسیده بود و باید دید مچ پای عالیشاه چطور جواب می دهد. خود او هم با روحیه و تعصب کوشش می نماید تا اگر لازم شد به تیم یاری کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 169

به "عالیشاه راه رفتن روی پای آسیب دیده را آغاز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عالیشاه راه رفتن روی پای آسیب دیده را آغاز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید