دهلی نو 30 هزار هندوی دیگر را به کشمیر منتقل می نماید

به گزارش مجله گیتی رو، دولت مودی که از یک سال پیش با لغو خودمختاری کشمیر کوشش خود برای تصاحب این منطقه را افزایش داده، 30 هزار هندوی دیگر به کشمیر منتقل می نماید.

دهلی نو 30 هزار هندوی دیگر را به کشمیر منتقل می نماید

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور ارزان هند ما را تجربه کنید.

به گزارش دفتر منطقه ای مجله گیتی رو به نقل از کشمیر مدیا سرویس، دولت هند در کوشش است طی روزهای آینده 30 هزار هندوی آموزش دیده دیگر را به کشمیر منتقل کند.

گفته می گردد این افراد دارای عقاید افراط گرای هندو هستند و برای ایجاد فشار بر مسلمانان کشمیری به این منطقه انتقال داده می شوند.

این افراد به وسیله مرزهای زمینی و هوایی در حال انتقال به کشمیر هستند و قرار است بازوی مردمی اجرای سیاست های هند در منطقه کشمیر باشند.

انتقال این افراد در حالی صورت می گیرد که هند به بهانه مبارزه با کرونا مردم کشمیر را در خانه خود حبس نموده است و در سایه حکومت نظامی اعمال شده هندوها به راحتی در مناطق مختلف مستقر می شوند.

بعضی منابع محلی مدعی شدند که این افراد در گروه هایی چون RSS و VHP آموزش دیده اند و برای سرکوب مسلمانان در کشمیر از سلاح سرد استفاده خواهند کرد.

نمونه سرکوبی که توسط هندوهای افراط گرا در هند انجام داده اند را می توان حین سفر ترامپ به هند مشاهده کرد که باعث مرگ 53 مسلمان شد.

بسیاری معتقدند که هند به وسیله هندوهای افراط گرا قصد به اقلیت کشاندن مسلمانان در کشمیر را دارد و برای اجرای این برنامه مجوز کار را برای 400 هزار نفر غیر کشمیری صادر نموده است.

مردم کشمیر علاوه بر مورد حمله قرار دریافت توسط هندوهای افراط گرا در تیر رس سربازان هندی نیز قرار دارند و روزانه تعدادی از آنها به ضرب مستقیم گلوله کشته و یا مجروح می شوند.

واسم حسن کشمیری یکی از فعالان اجتماعی منطقه کشمیر می گوید: در پروازی که به سوی سرینگر (مرکز کشمیر) داشتم با مسافرانی روبرو شدم که هیچ کدام کشمیری نبودند و همه در حال منتقل شدن به کشمیر برای سکونت در این منطقه بودند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1206

به "دهلی نو 30 هزار هندوی دیگر را به کشمیر منتقل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهلی نو 30 هزار هندوی دیگر را به کشمیر منتقل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید