دانشجویان دانشگاه اراک از آذری جهرمی و زرآبادی برای مناظره دعوت کرد

به گزارش مجله گیتی رو، دبیر تبلیغات انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک گفت: از وزیر ارتباطات و نماینده مردم قزوین در مجلس برای مناظره دعوت کرده ایم و تا این لحظه حمیده زرآبادی دعوت ما را پذیرفته است.

دانشجویان دانشگاه اراک از آذری جهرمی و زرآبادی برای مناظره دعوت کرد

محمدرضا مرادی، دبیر تبلیغات انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه مجله گیتی رو از دعوت این تشکل از وزیر ارتباطات و نماینده مردم قزوین برای مناظره دعوت کرد و گفت: انجمن اسلامی دانشجویان مستقل از آقای آذری جهرمی و خانم حمیده زرآبادی پیرامون حواشی پیش آمده در مورد برخی ادعا های این دو بزرگوار نسبت به یکدیگر دعوت به مناظره کرد.

مرادی خاطرنشان کرد: ما همواره با حفظ استقلال خود بدون جهت گیری های سیاسی برآمده از روی تعصب، حامی ایجاد فضای مصاحبه برای همه افراد و طیف های سیاسی در فضای مبتنی بر اخلاق و عقلانیت بوده ایم.

دبیر تبلیغات انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک گفت: تا این لحظه خانوم حمیده زر آبادی دعوت ما را برای حضور در دانشگاه قبول کردند و انتظار داریم اقای آذری جهرمی دعوت ما را پذیرا باشند و تمام سعی ما بر این است تا با پوشش رسانه ای گسترده نتایج این جلسه را به بهترین شکل منتشرکنیم.

در متن این نامه آمده است:

همواره یکی از رسالت های جنبش دانشجویی، فراهم کردن موقعیت هایی بوده است که در آن ها زمینه شفافیت عملکرد و گفتار مسئولین و خدمتگزاران ملت شریف فراهم شود.

با توجه به حواشی اخیر پیش آمده پیرامون برخی ادعا های حضرات عالی نسبت به یکدیگر، به منظور شفافیت موضوعات مطرح شده برای افکار عمومی و با توجه به دعوت خانم زرآبادی از آقای آذری جهرمی به مناظره پیرامون این موضوعات، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک از دو بزرگوار دعوت به عمل می آورد تا در فضایی سالم، بی طرف و شفاف در دانشگاه اراک به مناظره بنشینند و هر یک از بزرگواران با دلایل منطقی و مستند به دور از جو و دعوا های سیاسی در مقابل قشر نخبگانی جامعه به مصاحبه بپردازند.

امید است با احترام به افکار عمومی دعوت ما را بپذیرید و در فضایی مبتنی بر اخلاق به روشن تر شدن هر چه بهتر حقایق کمک کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 634

به "دانشجویان دانشگاه اراک از آذری جهرمی و زرآبادی برای مناظره دعوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان دانشگاه اراک از آذری جهرمی و زرآبادی برای مناظره دعوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید