ثبت نام دانش آموزان به صورت غیرحضوری انجام می گیرد

به گزارش مجله گیتی رو، ثبت نام دانش آموزان چهارمحال و بختیاری برای سال تحصیلی جدید به صورت غیرحضوری انجام می گیرد.

ثبت نام دانش آموزان به صورت غیرحضوری انجام می گیرد

به گزارش از ، فیروز عسگری معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختکمک گفت: به جز پایه اول دبستان، ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید به صورت غیرحضوری انجام می گیرد.

او اضافه کرد: برای سال تحصیلی جدید، آمادگی لازم برای برگزاری حضوری و غیرحضوری کلاس های درس وجود دارد و خانواده ها نسبت به این موضوع نگرانی نداشته باشند.

عسگری اضافه کرد: فرآیند ثبت نام دانش آموزان بین پایه ای به صورت اتوماتیک انجام می گیرد و فقط اولیایی که قصد تغییر مدرسه فرزند خود را دارند باید به صورت حضوری اقدام کنند.

تغییر منابع استعداد تحصیلی آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان

او با اشاره به شیوع ویروس کرونا و انتقال کلاس های درس به شبکه شاد اشاره کرد و گفت: شبکه شاد در این بحران به کمک آموزش و پرورش آمد و اگرچه نتوانست جای کلاس های درس حضوری را بگیرد، اما در تداوم سال تحصیلی جاری مؤثر واقع شد.

عسگری همچنین با اشاره به اجرای مطالعاتی در خصوص ارزشیابی میزان رضایتمندی از عملکرد شبکه شاد در استان اضافه کرد: این تحقیق علمی در حال انجام است و به زودی پس از تکمیل، نتایج آن اعلام می شود.

او با بیان اینکه سال تحصیلی جاری برای تمامی پایه های تحصیلی به جز پایه دوازدهم تا پایان خرداد به اتمام می رسد اضافه کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم تا 15 تیر به صورت حضوری همزمان با سراسر کشور ادامه دارد.

عسگری تعداد دانش آموزان استان در پایه دوازدهم را 9 هزار و 531 دانش آموز گفت و گفت: اقدام خوبی که برای کمک به این دانش آموزان در استان انجام گرفت، برگزاری کلاس های آمادگی در رشته های شیمی، زبان خارجه، ریاضی و زیست شناسی است که به طور همزمان با برگزاری امتحالات نهایی از شبکه استانی در حال پخش است.

او اضافه کرد: امتحانات پایه نهم نیز که به صورت حضوری در استان به صورت مدرسه ای و کلاسی در حال برگزاری است تا پایان خرداد ادامه دارد.

عسگری اضافه کرد: نمرات دانش آموزان سایر پایه های تحصیلی نیز با ارزشیابی معلم، نظارت مدیر و شورای مدرسه اعلام می شود و چنانچه دانش آموزی در خصوص نمرات خود اعتراضی داشت می تواند این اعتراض را به شورای مدرسه اعلام کند.

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1147

به "ثبت نام دانش آموزان به صورت غیرحضوری انجام می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام دانش آموزان به صورت غیرحضوری انجام می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید