ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه خراسان جنوبی شروع شد

به گزارش مجله گیتی رو، به گزارش خبرنگاران، داوود شهرکی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران با شاره به شروع ثبت نام برای شرکت درانتخاب صادر کنندگان برگزیده استانی، گفت: ثبت نام متقاضیان تا انتها روز پنج شنبه 19 مهرماه جاری ادامه خواهد داشت.

ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه خراسان جنوبی شروع شد

وی، تحقق اهداف صادراتی، ارج نهادن به کوشش فعالان عرصه صادرات کالاها و خدمات غیر نفتی و شناسایی الگوها و واحدهای موفق در عرصه صادرات را از جمله اهداف برگزاری این انتخابات عنوان نمود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی ادامه داشت: این انتخابات در در حوزه های صنعت، کشاورزی، خدمات، بازرگانی عمومی، فناوری اطلاعات، گردشگری، اعزام نیروی کار، فنی و مهندسی برگزار می گردد.

شهرکی با بیان اینکه متقاضیان شرکت در این رقابت استانی می توانند با مراجعه به سامانه اختصاصی انتخاب صادرنمایندگان برگزیده به آدرس https://nemoonesh1.tpo.ir سازمان توسعه تجارت ایران در این طرح ثبت نام نمایند، عنوان داشت: در این مرحله صادرنمایندگان باید مطابق شرایط مندرج در سایت مذکور به صورت الکترونیکی ثبت نام و کد رهگیری دریافت نمایند.

وی ادامه داد: همچنین صادرنمایندگان اصل مدارک و مستندات خود را پس از ثبت نام الکترونیکی، تا خاتمه وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 25 مهرماه امسال به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادرنمایندگان برگزیده استانی واقع در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اداره بازرگانی و توسعه تجارت تحویل دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تأکید کرد: پذیرش مدارک و مستندات پس از تاریخ مقرر و یا به صورت ناقص و همچنین پیش از انجام ثبت نام الکترونیکی امکان پذیر و میسر نخواهد بود.

شهرکی یادآور شد: معرفی صادرنمایندگان برگزیده استان در سال 1397 همزمان با بیست و دومین سالروز ملی صادرات انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 118

به "ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه خراسان جنوبی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه خراسان جنوبی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید