بسته های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری فارس ارائه گردد

به گزارش مجله گیتی رو، به گفته محمدحسین مبشری مدیرکل اقتصاد و دارایی فارس بسته های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری فارس ارائه گردد.

بسته های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری فارس ارائه گردد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور برای ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

مبشری ظهر شنبه در نشست معاونان توسعه مدیریت و ذی حسابان میراث فرهنگی کشور تأکید کرد:

استان فارس در بخش های مختلف تاریخی و طبیعی دارای پتانسیل های فراوانی است که باید در این بخش سرمایه گذاری های لازم جذب گردد.مدیرکل اقتصاد و دارایی فارس ادامه داد: استفاده از توان سرمایه گذاران می تواند افزایش گردشگر و اشتغال در استان را به همراه داشته باشد که در این راستا باید بسته های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری ارائه گردد.مدیرکل اقتصاد و دارایی فارس توضیح داد: امروز استان فارس در بخش های مختلف آمادگی جذب هرگونه سرمایه گذاری را دارد.در ادامه مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس نیز گفت: در مباحث مرمت و نگهداری آثار تاریخی اگر به دنبال یاری دولت باشیم به جایی نخواهیم رسید. باید از ظرفیت و توان بخش خصوصی برای مرمت آثار تاریخی استفاده گردد.وی ادامه داد: به وسیله واگذاری این اماکن به بخش خصوصی می توانیم این مراکز را به جاذبه گردشگری تبدیل کنیم.مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس یادآور شد:باید از توان خیرین استان فارس در راستای مرمت و بازسازی این اماکن استفاده کرد.منبع:خبرگزاری مهرمنبع: کجارو
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 750

به "بسته های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری فارس ارائه گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری فارس ارائه گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید