کسب و کار

زلزله ای که هوش مصنوعی تا سال 2022 در سبک زندگی بشر به پا خواهد کرد

در این گزارش آینده هوش مصنوعی در سال های پیش رو بررسی شده است.

6 آذر 1399

مجموعه سینمایی سریع و خشن به خاتمه راه می رسد

مجموعه فیلم های سینمایی سریع و خشن با ساخت دو قسمت دیگر به کارگردانی جاستین لین به اتمام خواهد رسید.

30 آبان 1399

باید الزامات حمایت از برندسازی را فراهم کنیم

تهران (پانا) - طراح و فعال حوزه صنایع دستی با اشاره به چالش هایی که امروز بازار داخلی و تجارت خارجی کشور گرفتار آنها شده اند، می گوید رکود طولانی مدت به تنهایی عاملان قدرتمندی برای زمین گیر کردن اقتصاد یک کشور است و افزوده شدن تبعات منفی اتفاقاتی چون تحریم...

23 آبان 1399

خدیرا از فهرست بازیکنان یوونتوس در لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد

بانوی پیر در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا از هافبک آلمانی خود استفاده نخواهد کرد.

20 آبان 1399

9300 فرصت شغلی جدید در بازار کار کانادا و اقتصاددانان نگران

اداره آمار کانادا می گوید در دسامبر گذشته 9300 فرصت شغلی جدید به بازار کار کانادا اضافه شده است. اما اگر به تفکیک به این آمار نگاه کنیم واقعیت دیگری دستگیرمان می گردد. واقعیت این است که هرچند در دسامبر گذشته حدود 28 هزار شغل پاره وقت به بازار کانادا اضافه...

17 آبان 1399

نخستین دوئل ترامپ-بایدن و حاشیه هایی که پررنگ تر از اصل ماجرا شد

خبرنگاران - گروه بین الملل: انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا از بسیاری جهات در نوع خود یک اتفاق مهم محسوب می شود زیرا می تواند بر حیات سیاسی فردی که در چهار سال گذشته سیستم حاکم بر معادلات بین المللی را به چالش کشیده انتها دهد.

14 آبان 1399

فروکش کردن تب عرضه در بورس

خبرنگاران : شاخص کل بورس در جریان دادوستدهای امروز با رشد نیم درصدی به کار خود خاتمه داد. سهام چهار صنعت عظیم بورسی از جمله فلزات، پتروشیمی ها، معدنی ها و بانک ها نقش عمده ای در رشد این نماگر داشتند.

3 آبان 1399

معرفی مرکز خرید چارسو همراه با آدرس

چارسو رقیب اصلی مجتمع علاءالدین محسوب می شود که درست روبروی آن قرار گرفته است. با ما در خبرنگاران همراه شوید تا در مورد این مرکز خرید بیشتر بدانیم .

30 مهر 1399

ضرورت تامین امنیت اقتصادی برای کسب و کار در شرایط کرونا

جلسه کمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق ایران به صورت مجازی برگزار شد. محور اصلی این جلسه، بررسی اولویت های مهم در حوزه مسئولیت اجتماعی در شرایط حال حاضر کشور باوجود مسائل تحریم ها و شرایط کرونا بود. در این جلسه بر ضرورت توجه به امنیت اقتصادی...

24 مهر 1399

دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی دانشجو می پذیرد

دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی در مقاطع کاردانی و کارشناسی به وسیله سازمان سنجش دانشجو می پذیرد.

19 مهر 1399

احداث کارخانه های صنعتی فرآوری معدنی در منطقه آزاد ماکو

خبرنگاران/آذربایجان غربی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در دولت تدبیر و امید 12500 میلیارد ریال سرمایه گذاری داخلی و 200 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی بخش خصوصی در منطقه آزاد ماکو اجرا شده است.

18 مهر 1399

بیانیه نماینده آمریکا در سازمان ملل در پی شکست در شورای امنیت

ایسنا نوشت: نماینده آمریکا در سازمان ملل در بیانیه ای با تلقی شکست قطعنامه این کشور به عنوان از کار افتادگی و منفعل بودن شورای امنیت مدعی شد آمریکا حق دارد از مکانیسم بازگردانی تحریم ها علیه ایران استفاده کند.

15 مهر 1399

مهار کرونا در دانشگاه با فناوری پوشیدنی

دانشگاه اوکلند واقع در ایالت میشیگان میخواهد با فناوری پوشیدنی BioButton فرایند شیوع کرونا در میان دانشجویان را کنترل نموده و با این اقدام سلامت دانشجویان در محیط آموزشی را تضمین می نماید.

12 مهر 1399

بازداشت قانونگذار انگلیسی به اتهام تجاوز به کارمند مجلس

طبق گزارش رسانه های انگلیس، یک قانونگذار این کشور به اتهام تجاوز و آزار جنسی علیه یک زن کارمند سابق مجلس روز شنبه (دیروز) بازداشت شد.

7 مهر 1399

صنعت هتلداری و گردشگری در جهان در شوک بزرگ

در حالی که بیش از 6 ماه است که بیماری کرونا در جهان شیوع یافته، بیشتر مشاغل در جهان از جمله صنعت گردشکری به شدت از این مساله متضرر شده است.

6 مهر 1399

از کجا بفهمیم ماشین سرقتی است

خبر سرقت اتومبیل، یکی از بدترین خبرهایی است که می توانیم در طول عمرمان بشنویم. در سال های اخیر به دلایل مختلف از جمله شرایط نامساعد اقتصادی، آمار سرقت اتومبیل را افزایش داده است. این مسئله سبب شده که افراد در هنگام خرید و فروش خودرو، حساسیت زیادی بر روی...

4 مهر 1399

چطور جلوی دزدیدن دوچرخه مان را بگیریم؟

قفل های U. شکل (D شکل) بهترین ترکیب ایمنی و قابلیت حمل و نقل برای دوچرخه سواران شهری است، چون برای حمل می توانند قفل را به راحتی به بدنهٔ دوچرخه وصل نمایند و با این قفل جلوی دزدی های اتفاقی را بگیرند.

1 مهر 1399

روش های پرداخت قیمت زمین مسکن ملی

به گزارش خبرنگاران، بر خلاف آنچه تصور می گردد قیمت زمین های مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن رایگان نیست. در قالب مسکن مهر نرخ زمین یا به صورت اجاره 99 ساله با دریافت مبالغ اندکی اجاره سالیانه از متقاضیان دریافت یا به شکل فروش عرصه به صورت قطعی و ارائه سند...

29 شهریور 1399

ارزش سهام عدالت چقدر نسبت به هفته گذشته افزایش یافت؟

به گزارش خبرنگاران، در خاتمه هفته منتهی به اول مرداد ماه 99، ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی با رشدی 1.7 درصدی نسبت به هفته گذشته به 19 میلیون و 580 هزار تومان رسید. با این حساب در خاتمه این هفته ارزش 30 درصد سهام عدالت قابل فروش نیز به 5 میلیون و 874 هزار تومان...

26 شهریور 1399

طرز تهیه گز آردی یکی از قدیمی ترین شیرینی ها و دسرهای ایرانی؛ حرفه ای درست کنید

گز هم مثل سوهان یکی از قدیمی ترین شیرینی ها و دسرهای ایرانی است که قدمت آن به دوره صفویه برمی شود. شما در خانه به راحتی می توانید با ساده ترین مواد گز درست کنید.

25 شهریور 1399
تعداد: (160)