12 هزار دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی به اشتراک گذاشته شد

به گزارش مجله گیتی رو، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از به اشتراک گذاشتن بیش از 12 هزار دستگاه توسط 560 مجموعه آزمایشگاهی در این شبکه اطلاع داد

12 هزار دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی به اشتراک گذاشته شد

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یکی از مجموعه هایی است که با هدف تجمیع خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی در کشور راه اندازی شده است. این مجموعه در طی چند سال فعالیت خود توانسته 560 عضو بگیرد.

تا کنون بیش از 560 مجموعه آزمایشگاهی عضو شبکه شده اند که بیش از 12 هزار دستگاه خود را در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی به اشتراک گذاشته اند. این آزمایشگاه ها در حال حاضر نزدیک به 52 هزار آزمون را به طیف وسیعی از مشتریان از بخش دانشگاهی و صنعت ارائه می نمایند.

رضا اسدی فرد با اشاره به این مطلب، می گوید: در حال حاضر حدود 40 هزار عضو حقیقی و حقوقی عضو باشگاه مشتریان شبکه هستند. اعضایی که از خدمات شبکه بهره مند می شوند.

بنا به گفته مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با ارائه طرح های متنوع تخفیف خدمات آزمایشگاهی توانسته است دانشجویان، اعضای بنیاد ملی نخبگان، سرآمدان علمی ایران، شرکت های دانش بنیان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های همه استان های کشور را تحت پوشش قرار دهد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 696

به "12 هزار دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی به اشتراک گذاشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 هزار دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی به اشتراک گذاشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید