پروازهای نجف از ایلام و کرمانشاه زیر نرخ مصوب

به گزارش مجله گیتی رو، معاون بازرگانی و شعب شرکت هواپیمایی ایران ایر خبر داد: برای نخستین بار پروازهای اربعین از دو فرودگاه کرمانشاه و ایلام زیر نرخ مصوب برقرار شده است.

پروازهای نجف از ایلام و کرمانشاه زیر نرخ مصوب

ایرنا: عباس جمشیدی در نشست خبری به مناسبت آغاز پروازهای فوق العاده هواپیمایی هما در ایام اربعین گفت: امسال برای نخستین بار دو راستا پروازی جدید از کرمانشاه و ایلام به مقصد نجف برقرار شده است.

وی خبر داد که هواپیمای ای.تی.آر هما در فرودگاه کرمانشاه مستقر شده و در 10روز انجام سفرهای اربعین از این فرودگاه پروازهای روزانه به مقصد نجف خواهد داشت.

جمشیدی اضافه نمود: همچنین هواپیمای ای. تی. آر هما از فرودگاه ایلام به صورت روزانه پروازهایی به مقصد نجف برقرار می کند.

وی خبر داد که با هدف حمایت از زائران اباعبدالله الحسین هواپیمایی ایران ایر بلیت پروازهای خود در راستا کرمانشاه- نجف و ایلام- نجف را زیر نزخ مصوب و به مبلغ 1میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رساند.

معاون بازرگانی و عملیات شعب هما خبر داد :به دلیل کمبود هواپیما و پوشش همزمان پروازهای اربعین، بیشتر هواپیماهای هما از تهران به نجف پرواز خواهند کرد. همچنین راستا مشهد- نجف هیچ پروازی نداریم .

وی از انجام 74 پرواز رفت و برگشت تهران- نجف- تهران در طول ایام اربعین خبر داد و گفت: در این راستا 68 هزار و 280 صندلی پرواز در نظر گرفته شده است.

جمشیدی ادامه داد: 16 پرواز نیز در راستا ایلام- نجف- ایلام در طول ایام طرح با مجموع هزار و 920 صندلی مسافران را جابجا می کند.

به گفته ویدر راستا کرمانشاه- نحف- کرمانشاه نیز 47 پرواز در نظر گرفته شده است که معادل 5 هزار و 640 صندلی پرواز است.

جمشیدی خبر داد که زائران می توانند بلیت های ایران ایر را از دفاتر رسمی هما و سایت رسمی این شرکت تهیه کنند.

وی در خاتمه از تسویه بدهی هما به فرودگاه های عراق خبر داد و گفت: اگر بدهی را تسویه نمی کردیم امکان مشارکت در طرح اربعین را نداشتیم.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 528

به "پروازهای نجف از ایلام و کرمانشاه زیر نرخ مصوب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای نجف از ایلام و کرمانشاه زیر نرخ مصوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید