ویزای کانادا: فرایند رو به رشد زندگی مجردی در کانادا باعث ایجاد فرصت هایی برای کسب و کارها می گردد

به گزارش مجله گیتی رو، یکی از جوامع سریع الرشد در کانادا و در سراسر جهان، یعنی افرادی که به تنهایی زندگی می نمایند؛ مدت ها به وسیله شرکت ها، کسب و کارهای عظیم و سیاستمداران نادیده گرفته شده است، اما به نظر می رسد این شرایط در حال تغییر می باشد.

ویزای کانادا: فرایند رو به رشد زندگی مجردی در کانادا باعث ایجاد فرصت هایی برای کسب و کارها می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

Jean-Pierre Bissonnette، یک فیزیکدان پزشکی 52 ساله در بیمارستان Princess Margaret که خود را به اسم بخشی از گروه افرادی که به زندگی مجردی روی آورده اند می داند، می گوید:شرایط جامعه به شرایط خانواده ها متکی است.

سرشماری سال 2016 کانادا نشان داد که برای نخستین بار در تاریخ این کشور، زندگی تک نفره بیش از هر زمان دیگری به یکی از سبک های رایج زندگی تبدیل شده است. آمار نشان می دهد حدود چهار میلیون کانادایی در سال 2016 به تنهایی زندگی می کردند که این تعداد در سال 1981 حدود 1.7 میلیون نفر بوده است.

آنها حدود 28.2 درصد از جمعیت 14.1 میلیون نفری خانوارها را تشکیل می دهند که در واقع تعدادشان از زوج های با فرزند یا بدون فرزند، خانواده های تک والده و خانوارهای چند نفره بیشتر است. این افزایش به این علت است که در حال حاضر افراد دیرتر ازدواج می نمایند، بیشتر طلاق می گیرند، همسرانشان را از دست می دهند و برای مدت زمان هایی طولانی تر مجرد باقی می مانند.

بعضی از کسب و کارها کوشش کرده اند با افزایش گزینه های خرید، رفع کردن موانع سفر یا ایجاد مسکن تک نفره بیشتر، جوابگوی این احتیاجهای متغیر باشند. Sylvain Charlebois، استاد سیاست های توزیع مواد غذایی در دانشگاه دالهوزی می گوید سوپرمارکت های زنجیره ای کانادا فضای اختصاص داده شده به توزیع غذاهای آماده که مناسب افراد مجرد گرفتار و ثروتمندتر می باشند را بیشتر کرده اند.

Tracey Nesbitt، سردبیر مجله Solo Traveler می گوید تعداد رو به رشدی از شرکت های مسافرتی در حال ایجاد شرایطی برای تسهیل سفر مسافران تنها می باشند، زیرا تقاضای سفر افراد مجرد به ویژه در میان زنان افزایش شدیدی داشته است. بعضی از این شرکت ها از دریافت هزینه های اضافی سفر انفرادی چشم پوشی می نمایند، در حالی که بعضی دیگر به مسافران مجرد اجازه می دهند تا از اتاق ها و میزهای غذای عمومی استفاده نمایند. بعضی از کشتی های کروز هم به تعداد اتاق های تک نفره خود افزوده اند.

شرکت های هواپیمایی از جمله ایرکانادا، ترنست (Transat) و سان وینگ (Sunwing) پکیج های انفرادی معرفی کرده اند که بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی، بسته هایی جامع برای سفر افراد تنها به مکزیک و کارائیب ارایه می نمایند.

به اسم مثال، شرکت Transat از زمان تاسیس آن در سال 2015 تا به امروز امکانات خود را دو برابر کرده به طوری که در حال حاضر امکان استفاده از 39 اقامتگاه در 19 مقصد گوناگون در 10 کشور مختلف فراهم شده است که پذیرای حدود 8 هزار مسافر مجرد و تنها در طول سال می باشند.

گزارش مرکز آمار کانادا که به تازگی منتشر شده نشان می دهد که امروزه تعداد مردان بیشتری، چه افرادی که طلاق گرفته اند و چه آنهایی که جدا زندگی می نمایند، نسبت به گذشته تنها زندگی می نمایند. در حالی که سهم مردان و زنان بیوه شده کاهش یافته است.

گزارش Living Alone در کانادا می گوید در حالی که بسیاری از مردم در نهایت به تنهایی زندگی می نمایند چرا که آنها به دلایل شغلی تشکیل خانواده را به بعد موکول کرده اند، 72 درصد مردم حداقل یک بار شریک زندگی داشته اند و 55 درصد آنها حداقل دارای یک کودک بوده اند.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1857

به "ویزای کانادا: فرایند رو به رشد زندگی مجردی در کانادا باعث ایجاد فرصت هایی برای کسب و کارها می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کانادا: فرایند رو به رشد زندگی مجردی در کانادا باعث ایجاد فرصت هایی برای کسب و کارها می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید