دلخوری محمدرضا رهبری از بعضی مخاطبان سریال بچه مهندس4

به گزارش مجله گیتی رو، محمدرضا رهبری که جایگزین روزبه حصاری، بازیگر اصلی فصل سوم بچه مهندس شده است، می گوید از قضاوت زودهنگام بعضی از مخاطبان سریال، نسبت به تغییر نقش جواد جوادی، دلخور است.

دلخوری محمدرضا رهبری از بعضی مخاطبان سریال بچه مهندس4

محمدرضا رهبری، بازیگر نقش جواد جوادی در سریال بچه مهندس 4، دیشب (سه شنبه 14 اردیبهشت) مهمان برنامه تلویزیونی دست در دست شد که روی آنتن شبکه دو تلویزیون می رود.

او در این برنامه، با بیان این که فصل های قبل این سریال را ندیده است، شرح داد: فصل های قبل را ندیده ام؛ البته نه این که اصلا نبینم، بخش هایی از آن را دیدم، زیرا سر کار بودم و اصلا فکر نمی کردم روزی بچه مهندس را کار کنم. در فضای مجازی بازی ها را دیدم، اما خیلی تماشا نکردم تا تقلید نکنم و یک جواد جوادی جدید را خلق کنم.

این بازیگر، اضافه نمود: اما دو روز مانده به فیلمبرداری با من تماس گرفتند و من رفتم دفتر با آقای سعدی صحبت کردم و به توافق رسیدیم. وقت نشد فیلمنامه را بخوانم. وقتی کات می دادند من می رفتم قسمت های بعدی را می خواندم. با این همه فکر می کنم خدا را شکر، جواد جوادی باورپذیر شده است.

رهبری درباره شباهت های شخصیت جواد جوادی با خودش گفت: جوادی یک شاخصه ها و تعریفی دارد؛ یک شخصیت معصوم و مظلومی است که سعی می نماید به همه یاری کند؛ من هم در زندگی سعی می کنم به همه یاری کنم و همواره در زندگی ام از این که کسی را ناراحت کنم، واهمه داشته ام.

او ادامه داد: بعضی ها می گویند شخصیت جواد عوض شده است و چرا آن قدر عصبی است. همه الان می دانند که جواد تومور دارد و یکی از علائم تومور، تغییر شخصیت و عصبی شدن شخص است.

این بازیگر با اشاره به قضاوت های نابه جا در فضای مجازی گفت: بعضی می گویند کارگردان جدید سریال، دوستش را آورده است، ولی اولین بار است که با آقای سعدی (تهیه کننده) و کاوری (کارگردان) کار می کنم.

رهبری در ادامه، درباره حضورش در این نقش شرح داد: بازیگر قبلی به هر دلیلی با تهیه کننده کار به توافق نرسید و من به جایش آمدم. ناراحت بودم که چرا بعضی قبل از این که سریال پخش گردد و بازی مرا ببینند، قضاوت می کردند. ما کار را باید به ماه مبارک رمضان می رساندیم و خیلی دیر آغاز کردیم. دو شیفت کار می کردیم. عوامل عوض می شدند، فقط من، کارگردان و یکی ـ دو تا بازیگر دیگر در دو شیفت ثابت بودیم. گاهی، چون لوکیشن دور بود، همان جا می ماندم و می خوابیدم و گاهی چند روز نمی توانستم حمام برویم. آقای کاوری ریسک کردند، زیرا مردم جواد جوادی را با بازیگر قبلی پذیرفته بودند و این ریسک بزرگی بود، اما خدا را شکر فکر می کنم جواب داد.

او اضافه نمود: حدودا 18 سال است که در سینما و تلویزیون بازی می کنم و در بیش از 50 پروژه بازی نموده ام و پنج، شش اجرای تلویزیونی داشته ام. در این جهت هنری، دو سریال میوه ممنوعه و بچه مهندس4 و همین طور فیلم سینمایی بهت، برای من نقطه عطف بوده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1731

به "دلخوری محمدرضا رهبری از بعضی مخاطبان سریال بچه مهندس4" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلخوری محمدرضا رهبری از بعضی مخاطبان سریال بچه مهندس4"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید