در جاکارتا می توانیم بهتر از اینچئون باشیم

به گزارش مجله گیتی رو، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری می گوید: اگر برای وزنه برداران ملی پوش در جاکارتا اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد، قطعا می توانیم بهتر از اینچئون باشیم.

در جاکارتا می توانیم بهتر از اینچئون باشیم

به گزارش مجله گیتی رو / علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری می گوید: اگر برای وزنه برداران ملی پوش در جاکارتا اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد، قطعا می توانیم بهتر از اینچئون باشیم.

رییس فدراسیون وزنه برداری که همراه محسن بیرانوند دبیر این فدراسیون و عضو کمیته مربیان فدراسیون جهانی وزنه برداری زودتر از بقیه اعضای تیم عازم جاکارتا اندونزی گردیده تا قبل از ورود ملی پوشان به اندونزی شرایط را برای حضور بی دغدغه وزنه برداران در دهکده بازی ها مهیا نمایند، خیلی امیدوار است که عملکرد ملی پوشان وزنه برداری و عناوین آنها در جاکارتا خیلی بهتراز دوره قبل باشد. اتفاقی که اگر خلاف آن در این دوره از بازی ها برای تیم ملی وزنه برداری ایران رقم بخورد ناکامی و شکست بزرگی به شمار می رود.

علی مرادی درخصوص وضعیت ملی پوشان وزنه برداری برای کسب نتیجه و مدال در بازی های آسیایی اندونزی می گوید:دوره قبل وزنه برداری موفق به کسب یک مدال طلا شد، اما این دوره امیدواریم نتیجه ای بهتر از قبل کسب کنیم.

مرادی آمادگی ورزنه برداران را خوب ارزیابی نموده ودراین مورد معتقد است: شانس وزنه برداران ما برای کسب بیش از یک مدال طلا، بیشتر از دوره های قبلی است. ما در 3 وزن (94، 150 و 105+ کیلوگرم) شانس مسلم کسب مدال طلا هستیم. البته باید منتظر بمانیم وببینیم که در روز مسابقه شرایط نماینده های وزنه برداری ما نسبت به رقبای خود روی تخته مسابقه چطور است.

منبع: iran-varzeshi.com
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 149

به "در جاکارتا می توانیم بهتر از اینچئون باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جاکارتا می توانیم بهتر از اینچئون باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید