در تعطیلی یک هفته ای تهران، سفر نروید!

به گزارش مجله گیتی رو، معاون مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: بارها اعلام کرده ایم که سفرهای مردم تاثیر مستقیمی بر افزایش شیوع ویروس کرونا دارد اما کسی گوش شنوا ندارد و مردم در هر تعطیلاتی به سفر می فرایند.

در تعطیلی یک هفته ای تهران، سفر نروید!

مژگان جلیلیان در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در گزارش هایی که به صورت روزانه آماده می کنیم بارها اعلام کردیم هر گاه مردم تعداد ترددهای بین استانی و سفرهای خود را افزایش می دهند، به همان میزان شاهد بالاتر رفتن آمار ابتلاء به ویروس کرونا در کشور هستیم اما گویا کسی گوش شنوا ندارد و مردم به محض اینکه تعطیلاتی را پیش روی خود می بینند برای سفر برنامه ریزی کرده و به جاده ها هجوم می آورند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه بر اساس اطلاعیه های صادر شده برنامه ای برای مراسم اربعین با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا وجود ندارد و بسکمک از استان ها محدودیت های خود را افزایش داده اند، امیدواریم مردم سفرهای خود را از سر نگیرند تا بیش از این شاهد بدتر شدن شرایط کشور از نظر شیوع این بیماری نباشیم.

معاون مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور ادامه داد: در راستای محدودیت تردد بین استانی هیچ ابلاغیه ای از سوی استانداری یا ستاد ملی کرونا اعلام نشده است اما مانند فروردین ماه اگر در این زمینه چیزی ابلاغ شود، مسلما سازمان راهداری نیز از طریق نیروهای خود در ایجاد این محدودیت های تردد کمک خواهد کرد.

جلیلیان گفت: امیدوارم مردم از تعطیلات یک هفته ای پایتخت برای سفر استفاده نکنند چرا که اگر این سفرها نباشد هر استانی می تواند برای سیسستم درمانی و بهداشتی خودش برنامه ریزی کند و یکجا تمرکز بیمار بیشتر نمی شود و بی نظمی به وجود نخواهد آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1327

به "در تعطیلی یک هفته ای تهران، سفر نروید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در تعطیلی یک هفته ای تهران، سفر نروید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید