خبرنگاران سه بخش درمانی بیمارستان سلسله بهره برداری شد

به گزارش مجله گیتی رو، خرم آباد - خبرنگاران - همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر سه بخش درمانی سی تی اسکن، توسعه دیالیز و آزمایشگاه بیمارستان سلسله بهره برداری شد.

خبرنگاران سه بخش درمانی بیمارستان سلسله بهره برداری شد

به گزارش خبرنگاران، رئیس شبکه بهداشت و درمان سلسله در آیین افتتاح طرح های پزشکی-درمانی شهرستان سلسله با اشاره به بخش سی تی اسکن بیمارستان، گفت: دستگاه سی تی اسکن 32 اسلایس هیتاچی اهدایی ژاپن به ارزش 160 میلیارد ریال است که با پیگیری های نماینده سلسله و دلفان و دانشگاه علوم پزشکی به بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان تخصیص پیدا کرده بود، به بهره برداری رسید.

حمزه حسنی با اشاره به اینکه مبلغ 8 میلیارد ریال اعتبار نیز جهت جانمایی و تعبیه این دستگاه در بیمارستان امام خمینی تخصیص یافت، افزود: برای بخش دیالیز نیز مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار صرف شده و ظرفیت این بخش از یک به 9 تخت افزایش یافته که شامل 8 تخت عمومی و یک تخت ایزوله است.

وی با اشاره به صرف 2 میلیارد ریال اعتبار جهت تجهیز آزمایشگاه جدید و نوساز بیمارستان امام خمینی(ره)، بیان نمود: افزایش فضای فیزیکی و به روز کردن تجهیزات مطابق با استانداردهای فعلی کشور در این طرح مدنظر قرار گرفته است.

حسنی درخصوص مزایای خدمات بخش جدید آزمایشگاه، افزود:بخش جدید آزمایشگاه باعث کارایی بهترپرسنل،عملکردبهتردستگاه ها ، افزایش ظرفیت پذیرش مراجعین و راه اندازی بخش جدید سیتولوژی برای جواب دهی نمونه های پاپ اسمیراست.

وی در خصوص مزایای بخش CT اسکن، بیان نمود: این بخش باعث ارتقای سطح کیفی خدمات،جلوگیری از اعزام اکثریت بیماران به مرکز استان،ارتقا سطح کیفی خدمات بالینی و همچنین تشخیص به موقع علت سکته مغزی می باشد.

بیمارستان امام خمینی(ره) دارای 64 تخت فعال است.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1577

به "خبرنگاران سه بخش درمانی بیمارستان سلسله بهره برداری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سه بخش درمانی بیمارستان سلسله بهره برداری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید