تکذیب شفاهی دولت درباره ساخت وساز در جماران کفایت نمی کند، اسناد و پروانه ساخت رسانه ای گردد

به گزارش مجله گیتی رو، عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه دولت باید در مورد ساخت و ساز در جماران شفاف سازی کند، گفت: تکذیب شفاهی در مورد این اقدام کفایت نمی کند از این رو باید اظهارات دولت راستی آزمایی گردد.

تکذیب شفاهی دولت درباره ساخت وساز در جماران کفایت نمی کند، اسناد و پروانه ساخت رسانه ای گردد

علیرضا سلیمی در تبادل نظر با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری مجله گیتی رو، با اشاره به اخبار منتشر شده در مورد ساخت و ساز نهاد ریاست جمهوری در جماران، گفت: دولت برای انتها دادن به این نوع اظهارات نسبت به رسانه ای کردن اسناد و مدارک موجود اقدام کند.

وی با بیان اینکه مطرح کردن ساخت و ساز غیر مجاز از سوی شهرداری یا شورای شهر و تکذیب آن از سوی ریاست جمهوری موضوعی است که با شفاف سازی باید همراه گردد، اضافه نمود: دولت باید تکلیف را روشن کند، البته دولت بسیاری از مسائل را تکذیب می نماید بعد صحت آن تایید می گردد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه تکذیبه های غیر واقعی دولت اعتمادها را سلب نموده است، توضیح داد: دولت یا شهرداری باید سند ملک در حال ساخت و همچنین پروانه ساخت آن را باید رسانه ای کند در این صورت همه شائبه ها از بین خواهد رفت.

سلیمی با بیان اینکه راستا پیش روی دولت برای شفاف سازی در مورد ملک مذکور روشن است، گفت: تکذیب شفاهی در مورد این اقدام کفایت نمی نماید از این رو باید اظهارات دولت راستی آزمایی گردد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: شهرداری باید سند این زمین و پروانه آن را منتشر نموده و کد رهگیری را آنالیز کند تا همه موضوعات شفاف سازی گردد.

4151/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1179

به "تکذیب شفاهی دولت درباره ساخت وساز در جماران کفایت نمی کند، اسناد و پروانه ساخت رسانه ای گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب شفاهی دولت درباره ساخت وساز در جماران کفایت نمی کند، اسناد و پروانه ساخت رسانه ای گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید