ترابی برمی شود؟

به گزارش مجله گیتی رو، آخرین جلسه مهدی ترابی با سران باشگاه العربی بی نتیجه بود. در این جلسه ترابی خواستار دریافت باقی مانده مبلغ قرارداش شد و بیان کرد با توجه به این که باشگاه به او اعلام عدم احتیاج نموده، باید باقی مانده مبلغ قراردش را بپردازد و باشگاه العربی هم تاکید نمود فعلا پولی در بساط ندارد.

ترابی برمی شود؟

به گزارش خبرنگاران ، روزنامه خبرنگاران نوشت: سران باشگاه العربی که هم اکنون درخواست کتبی سه باشگاه پرسپولیس، سپاهان و تراکتور را روی میز خود دارند، به دنبال آن هستند که نه تنها پولی به ترابی ندهند بلکه بابت انتقالش به یکی از این تیم ها پول خوبی هم بگیرند. به هر حال تفاوت سران باشگاه العربی با باشگاه پرسپولیس همین است که بازیکن خود را به راحتی از دست نمی دهند و تمام کوشش خود را برای درآمدزایی انجام می دهند.

اما موضوع این است که مهدی ترابی تاکید دارد باید از باشگاه مبلغ باقی مانده قراردش را بگیرد. به هرحال جابجایی قطر 12 بهمن به سرانجام می رسد و ترابی منتظر است تا با قرار دریافت در فهرست مازاد به پولش برسد و باشگاه قطری هم به دنبال راهکاری است تا قبل از قراردادن نام ترابی در فهرست مازاد مبلغی را به عنوان حق انتقال این بازیکن دریافت کند.

در راستای همین اتفاقات نیز پیج های هواداری باشگاه العربی با ترابی خداحافظی نموده اند و شنیده می گردد مهدی هم اینستاگرام العربی را آنفالو نموده است. باشگاه پرسپولیس نیز که به شدت از نظر اقتصادی تحت فشار است و باید بدهی نفراتی چون بودیمیر، کالدرون و دروازه بان کروات خود را بپردازد تمام کوشش خود را به کار گرفته تا کمترین مبلغ را بابت این انتقال متحمل گردد و می خواهد مبالغ پرداختی را به خود ترابی بدهد نه العربی.

به هر روی به نظر می رسد طی چند روز آینده تکلیف مهدی ترابی تعیین خواهد شد. نکته امیدوار کننده برای طرفداران پرسپولیس این است که مهدی ترابی با گل محمدی در تماس است و به او گفته به هیچ تیمی جز پرسپولیس نخواهد رفت و حتی تاکید نموده در این مدت پیشنهاد خوبی از یک تیم ترکیه ای را نادیده گرفته است. ضمن این که شاید مهم ترین نکته و کلید انتقال نهایی ترابی این است که گرچه سپاهان و تراکتور مبالغ بالایی را برای نیم فصل به العربی و ترابی پیشنهاد داده اند اما در بند قرارداد ترابی آمده که باشگاه العربی نمی تواند او را بدون رضایت اش به باشگاهی منتقل کند. از این رو در نهایت خود ترابی تصمیم گیرنده است که روی حرفش با گل محمدی بماند و پرسپولیسی گردد یا راهی سپاهان و تراکتور .

حامد وفایی - گروه ورزش / روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1541

به "ترابی برمی شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی برمی شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید