تبعات ابراز ارادت محمدرضا حیاتی به ابی

به گزارش مجله گیتی رو، من از ارادتمندان ابی هستم. این جمله را محمدرضا حیاتی گفت. در گفتگویی دو نفره. وقتی که مجری انتظار داشت تمام قد پشت محسن چاوشی را بگیرد و به همسر خواننده آن ور آبی بتازد. محمدرضا حیاتی اما صدای ابی را صدای سال ها خاطره خواند که هنوز هم بعد از پنجاه سال ترانه های قبل از انقلابش را گوش می دهد و لذت می برد. حیاتی که گویا از علت درگیری دوخواننده بی خبر بود، گفت که صدای چاوشی و سبکش را هم دوست دارد. مخصوصا ترانه هایی که برای تیتراژ فیلم ها خوانده است.

تبعات ابراز ارادت محمدرضا حیاتی به ابی

ابراز علاقه حیاتی به ابی که خواننده لس آنجلسی است در عرف صدا و سیما نمی گنجید. از این رو پس از مصاحبه با محمدرضا حیاتی، مجری و گوینده خبر تلویزیون، تماس گرفتند که تا اطلاع ثانوی به سازمان نرود.

محمدرضا حیاتی در مصاحبه ای به تازگی به ماجرای اظهار نظر درباره ابی و ممنوع الکاری اش اشاره کرده و گفته است: از آن روز به بعد تلویزیون نرفته ام. تماس گرفتند گفتند فعلا نیایید. من هم گفتم چشم. عرض کردم من که بازنشسته شدم و همان موقع هم قبل از دستور شما تقاضا کردم اگر امکان دارد دیگر نباشم.

حیاتی خدا را شاهد قرار داده که ظاهر و باطنش همیشه همین بوده است و اگر می خواست از موقعیتش استفاده کند، به راحتی می توانست اما هیچ گاه از رئیس جمهور و وزیر و وکیل هیچ خواسته ای نداشته است.

محمدرضا حیاتی واکنش صداوسیما به ماجرای ابی را این طور توصیف کرده است که: بالاخره ممکن است شخص آقای علی عسگری، مدیر خبر ، معاون سیاسی و دیگر دوستان از حرف من نارحت شده باشند ولی هر حرفی زدم فقط از روی صداقت و حرف دلم و مردم بوده است.

یکی از دلایلی که گفته می شود صداوسیما نتوانسته از ابراز علاقه محمدرضا حیاتی به ابی چشم پوشی کند، چرایی جدال مهشید حامدی همسر ابی با محسن چاووشی بوده است.

ماجرای جنجال محسن چاوشی و مهشید حامدی

مهشید حامدی همسر ابی در شب قدر پس از آنکه چاووشی شعری در وصف حضرت علی(ع) در صفحه شخصی اش نوشته بود به او حمله کرد و چاووشی را عرب پرست خواند و کامنتی توهین آمیز نوشت.

دعوای عجیب محسن چاوشی و مهشید حامدی

جنجال مهشید حامدی و محسن چاوشی در نهایت با دخالت ابی و انتشار کلیپ دلجویانه اش برای دو طرف انتها یافت ولی دامن محمدرضا حیاتی را گرفت. چرا که حیاتی صدای ابی را دوست دارد ولی از جزئیات ماجرا بی اطلاع بود.

کمی بعد از مصاحبه و و جنجال ارادت محمدرضا حیاتی به ابی. حیاتی فیلم دیگری منتشر کرد و گفت که از دلیل، محتوا و ریشه جدال لفظی بین همسر ابی و محسن چاوشی بی اطلاع بوده است. حیاتی سیره و روش و منش امیرالمؤمنین را راه و روش خود و مردم ایران خواند.

محمدرضا حیاتی تابستان سال 94 بازنشسته شد و با دستور مسؤولان صداوسیما همچنان به کارش در بخش اخبار ادامه می داد و همچنان به کار در صداوسیما علاقه مند است. آن طور که خودش می گوید: اگر صلاح دانستند در خدمت هستم اگر نه هم که هیچ وقت از رسانه طلبکار نبوده ام. وارد فضای دیگر می شوم.

حیاتی گوینده پیشکسوت، این روزها قطع همکاری اش با صداوسیما را با بغضی در گلو پذیرفته و می داند که در نهایت باید روزی دل کند اما باید دید که آیا مدیران صداوسیما می خواهند از گفته های این مجری حرفه ای چشم پوشی کنند یا نه.

در این رابطه محمدرضا میرشاه ولد کارتونی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و به ماجرای ممنوع الکاری محمدرضا حیاتی و نظرش درباره ابی پرداخته و نوشته است: آقای حیاتی یه عمر یواشکی گوش می دادی، خب این آخر کاری هم یواشکی ارادت می داشتی عزیز من.

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1133

به "تبعات ابراز ارادت محمدرضا حیاتی به ابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبعات ابراز ارادت محمدرضا حیاتی به ابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید