تأکید دادستان تهران بر تسریع در تکمیل زیرگذر چهار راه گلوبندک

به گزارش مجله گیتی رو، تهران (پانا) - دادستان عمومی و انقلاب تهران در بازدید از پروژه احداث زیرگذر چهار راه گلوبندک، از شهرداری تهران خواست با افزایش تعداد شیفت های کاری، نسبت به تسریع در اجرا و تکمیل پروژه جهت حفظ حقوق عامه و کاهش بار ترافیک اطراف بازار عظیم تهران اقدام کند.

تأکید دادستان تهران بر تسریع در تکمیل زیرگذر چهار راه گلوبندک

بر اساس گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، القاصی در بازدید از پروژه احداث زیرگذر چهار راه گلوبندک، در گفت و گو با خبرنگاران، ضمن تأکید بر اهمیت موقعیت بازار تهران به عنوان هسته مرکزی شهر گفت: مجموعه بازار، پر ترافیک ترین نقطه شهر است و لذا باید سطح دسترسی ها به مترو و بازار به نحوی تدارک دیده شود که هم کمترین ترافیک را ایجاد کند و هم سریعترین زمان ممکن برای جابجایی مسافران و عابران فراهم شود.

دادستان تهران دلیل بازدید خود از پروژه احداث زیرگذر گلوبندک را ، رسیدگی به مطالبه مردم در زمینه برطرف مزاحمت ترافیکی در منطقه بیان کرد و گفت : این پروژه از سال 1394 تا به امروز در دست اقدام است و به گفته مسئولان شهرداری ظرف 8-7 ماه اخیر با توجه به سپردن کار به پیمانکار جدید، سرعت بالایی گرفته است و پیشنهاد من این است که با افزایش یک یا دو شیفت کاری و تسریع در اجرای پروژه، زمینه رضایتمندی مردم فراهم شود.

دادستان عمومی و انقلاب تهران توضیح داد: فرایند احداث پروژه بنا شده در حال حاضر برای مردم مزاحمت ایجاد می نماید و موجب اعتراض و نارضایتی است و انتظار ما از شهرداری این است که با کوشش و وقت گذاری بیشتر و افزودن شیفت های کاری، سرعت بیشتری به کار بدهند.

در این برنامه معاون فنی و عمران شهرداری تهران نیز با ارائه گزارشی از فرایند اجرای پروژه نسبت به اتمام مراحل کار تا سرانجام تابستان سال آینده ابراز امیدواری کرد.

صبوری دیلمی با بیان این که در حال حاضر قسمت غربی پروژه به سرانجام رسیده، گفت: دلیل اجرای طرح، این بود که ورودی های متروی تهران در ایستگاه 15 خرداد، کفاف جمعیت را نمی داد و فقدان آسانسور و پله برقی در ایستگاه مترو دسترسی افراد دارای معلولیت ،جانبازان و مادرانی که فرزندان خود را با کالسکه می آوردند، را به مترو غیرممکن نموده بود.

وی افزود: در اجرای این طرح احداث دو ورودی جدید با چهار پله برقی و 8 دستگاه آسانسور پیش بینی شده که امروز قسمت غربی به سرانجام رسیده و ظرف چند روز آینده به بهره برداری می رسد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران را در برنامه بازدید ظهر امروز شنبه 25 بهمن از پروژه احداث زیرگذر چهار راه گلوبندک تهران، رحمانیان معاون اول دادستان تهران، صاحبی پسندیده معاون دادستان در امور پفراینده های خاص، عبدالحمید امامی معاون اقتصادی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و صبوری دیلمی معاون فنی و مهندسی شهرداری همراهی کردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1584

به "تأکید دادستان تهران بر تسریع در تکمیل زیرگذر چهار راه گلوبندک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید دادستان تهران بر تسریع در تکمیل زیرگذر چهار راه گلوبندک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید