بازیگرانی که پس از 10 سال فیلمشان را می بینند

به گزارش مجله گیتی رو، فیلم سینمایی لاله پس از سال ها توقف در فرایند تولید، بالاخره آماده نمایش شد.

بازیگرانی که پس از 10 سال فیلمشان را می بینند

گفت: این یک نقش عادی نبود و یک سری توانایی های خاصی را لازم داشت که شاید دوستان بازیگر دیگر ممکن بود نتوانند اجرا کنند که یکی از آن ها رانندگی رالی بود. در ضمنً من برای این نقش دوندگی بسیاری کردم به این دلیل که میدانستم این نقش برای من هست.

وی در ادامه اضافه کرد: این پروژه برای من و دیگر بازیگران نوجوان این فیلم یک سکوی پروازی باشد و 10 سال انتظار برای دیده شدن زمان کمی نیست.

این بازیگر جوان در انتها گفت: پیام من به تمام دختران و زن های سرزمینم این است که با کوشش و کوشش و صبر هیچ چیزی برای آنان دست نیافتنی نیست.

محمد صادقی از بازیگران فیلم سینمایی لاله در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: علت اینکه پذیرفتم در این کار باشم این است که این فیلم زیبایی های ایران را به نمایش می گذارد و برای من این مسئله خیلی مهم است و دیگر دلیل آن حضور تورج منصوری و پروانه پرتو به عنوان تهیه کنندگان این فیلم بود.

سام قریبیان بازیگر نقش اول مرد این فیلم در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: این فیلم 10 سال در حال ساخت است و من هم 14 سال ایران نبودم. این اولین فیلمی ست که پس از سال ها نبودن در ایران جلوی دوربین رفتم که در حال حاضر به نمایش در آمده است.

وی بیان نمود: اگر نقشی برای من چالش نداشته باشد نمی پذیرم و این شخصیت، چون واقعی بود و ترکیبی از چند شخصیت باید در آن اجرا می شد برای من جذاب بود. امیدوارم مردم بتوانند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی این فیلم را در سینما ها ببینند.

منبع: همگردی
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1619

به "بازیگرانی که پس از 10 سال فیلمشان را می بینند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگرانی که پس از 10 سال فیلمشان را می بینند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید