شرایط استقلال را اینقدر آشفته ندیده بودم، مددی را هیچکس نمی خواهد

به گزارش مجله گیتی رو، محمد نوری در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد حواشی تازه تیم استقلال گفت: فرهاد مجیدی کاملاً حق دارد و روزهایی که ما در استقلال می بینیم، در عمر خود در این تیم ندیده بودیم. من 45 سال است طرفدار استقلال هستم و از سال 70 به عضویت این تیم در آمدم و در هیچ سالی شرایط باشگاه را اینقدر آشفته ندیده بودم.

شرایط استقلال را اینقدر آشفته ندیده بودم، مددی را هیچکس نمی خواهد

وی تاکید نمود: وزارت ورزش یک فرایند را در استقلال اجرا کرد تا طی چند سال این تیم را به یک تیم معمولی تبدیل کند و به خوبی با مهره چینی هایی که در این سال ها کرد به هدفش نزدیک شد. اگر استقلال سالهاست ثبات ندارد، اگر این تیم سالهاست قهرمان نشده، اگر آب خوش از گلوی هوادارانش پایین نرفته، به خاطر همین برنامه ریزی هاست!

پیشکسوت استقلال تاکید نمود: وزارت ورزش باید شرح دهد و باید در مورد مسائل استقلال جوابگو باشد. روی این کلمه باید تاکید دارم. آقای سلطانی فر چرا اینقدر تبعیض بین استقلال و پرسپولیس؟ خسته شدیم آنقدر گفتیم و گوش شنوایی نبود. سرمربی پرسپولیس برای تغییر مدیرعامل به وزارت ورزش اولتیماتوم داد و وزارت ورزش به حرف او گوش کرد اما اینجا استقلال است و شرایط فرق دارد. مددی را نه هوادار می خواهد، نه سرمربی، نه پیشکسوت و نه بازیکن اما وزارت ورزش اصرار دارد که این آقا باشد.

نوری بیان داشت: وزارت ورزش اهدافی در استقلال دارد که رسیدن به این اهداف با افرادی نظیر مددی دست یافتنی است. مددی همانطور که مجیدی گفت تنها اوامر بالادستی های خودش را اجرا می نماید و استقلال اولویت او نیست. وزارت ورزش که در همه این سال ها با استقلال نامهربانانه برخورد کرد و پروژه عادی سازی این تیم را جلو برد، حالا می خواهد در آخرین روزهای عمر کاری اش تیر خلاص را به استقلال بزند.

عضو سابق کمیته فنی آبی پوشان گفت: برایم عجیب است که هیچکس نیست به گلایه هایی که ما از وزارت ورزش داریم رسیدگی کند. استقلالی ها حتی تا مجلس هم رفتند و نمایندگان هم حرف های آنها را شنیدند، اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

وی بیان داشت: با این عملکرد استقلال را به پیکر بی جانی تبدیل نموده اند و حالا هم می خواهند تیر خلاص را به آن بزنند، هیچ نهاد نظارتی هم نیست که به این موضوع ورود کند.

مدافع پیشین آبی پوشان تاکید نمود: استقلال یک ثروت ملی است و به همه ایران تعلق دارد و اینکه آقایان خودشان یا فرزندان شان هوادار تیم رقیب هستند و برای همین به فکر نابودی آن هستند، یک خیانت در حق میلیون ها هوادار است که باید انتها روزی در قبال آن جوابگو باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1787

به "شرایط استقلال را اینقدر آشفته ندیده بودم، مددی را هیچکس نمی خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط استقلال را اینقدر آشفته ندیده بودم، مددی را هیچکس نمی خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید