موسسه همسریابی تبیان سوژه خبرنگار شبکه فونیکس چین شد

به گزارش مجله گیتی رو، شبکه تلویزیونی فونیکس چین که چندی پیش به فعالیت های معلم ایرانی مخترعی که ربات نماز خوان را برای آموزش نماز به بچه ها ساخته توجه نموده بود، اکنون به سراغ فعالیت وب سایت مرکز تبیان در یاری به همسرگزینی جوانان رفته است.

موسسه همسریابی تبیان سوژه خبرنگار شبکه فونیکس چین شد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، استفاده از تکنولوژی در نشر دین و انتشار هنجارهای اجتماعی، مسئله ای است که طی سال های اخیر بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته و همین امر باعث شده است تا عده ای از متخصصین به ایده های نو در زمینه افزایش کارایی تکنولوژی های جدید بیاندیشند. در همین زمینه چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یک معلم خوش ذوق پیروز به ساخت ربات نمازخوان شده است و با استفاده از جذابیت های آن، نماز را به بچه ها دبستانی آموزش می دهد.

جالب تر آنکه بعد از انتشار این خبر، خبرنگار شبکه فونیکس چین به سراغ این معلم مخترع رفت و از فعالیت های وی گزارش گرفت. اکنون هم همین خبرنگار به سراغ جلوه دیگری از استفاده درست از تکنولوژی در ایران رفته است.

خانم لی، خبرنگار اعزامی شبکه تلویزیونی فونیکس چین در ایران، در گزارشی که اخیرا از تهران تهیه نموده به مرکز تبیان به عنوان یکی از پربازدیدترین وب سایت های ایرانی رفته و به جستجو در یکی از کاربردهای آن پرداخته است.

خانم حسینی مسئول بخش همسان گزینی این وب سایت در مصاحبه خبرنگار شبکه فونیکس چین می گوید: برخی از این افراد مستقیما به واسطه ها یا معرف ها مراجعه کردند و مشخصاتشان را به آن ها دادند و معرف ها بانک شان را در اختیار ما قرار دادند و برخی دیگر هم خودشان آمدند توی سایت ثبت نام کردند که الان مجموعا حدود 15 هزار نفر می شوند.

وب سایت تبیان مدتی است که در زمینه همسان گزینی و معرفی دختران و پسران مجرد به خانواده ها فعال است

وی در ادامه می افزاید: در سیصد سایت دیگر (که همین کاربرد را دارند) دختر و پسر، خودشان ثبت نام می نمایند و مستقیما خودشان با هم ارتباط می گیرند و آسیب های زیادی در آن اتفاق می افتد. اما تفاوت طرح ما این است که دختر و پسر مستقیما در مرحله اول با هم ارتباط نمی گیرند. ثبت نام می نمایند، اطلاعاتشان در اختیار واسطین و معرفین قرار می گیرد، و معرفین، موردهای مناسب را با هم تطبیق می دهند و به خانواده ها معرفی می نمایند.

سرکار خانم زهره حسینی، مسئول همسان گزینی مرکز تبیان

خانم حسینی گفته است: ما دو روش سنتی و مدرن را با هم تلفیق نموده ایم. سنتی را از سنت های خودمان گرفته ایم: موضوع خانواده و نقش معرفین و برای بخش مدرن هم از فضای مجازی و دانش مشاوره استفاده نموده ایم و از تلفیق سنت و مدرنیته ان شاالله برسیم به یک روش پایدار و موثر.

منبع:مشرق

منبع: تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 708

به "موسسه همسریابی تبیان سوژه خبرنگار شبکه فونیکس چین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسسه همسریابی تبیان سوژه خبرنگار شبکه فونیکس چین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید