مسابقه سختی در سیرجان پیش رو داریم، لزوم آمادگی کامل در این بازی

به گزارش مجله گیتی رو، رحمان محمدی راد در مصاحبه با خبرنگاران گفت: ما تمرینات اماده سازی مناسبی را قبل از شزروع فصل داشتیم و این توقع را داشتیم، که بتوانیم از رقبای خود پیشی بگیریم، اما یک اشتباه در مشهد داشتیم و در حال کوشش برای جبران آن اشتباه با بردن بازی های سخت تر و تیم های قدرتمندتر هستیم.

مسابقه سختی در سیرجان پیش رو داریم، لزوم آمادگی کامل در این بازی

وی گفت: ما بعد از مسابقه با شهرداری ارومیه تمرینات سنگین و سختی را پشت سر گذاشتیم و به برد ارومیه بسنده نکردیم و برای این مسابقه مقابل عقاب نهاجا آماده شدیم و در این مسابقه از بازیکنان ذخیره خود به خوبی استفاده کردیم.

سرمربی شهرداری ورامین در خصوص علت بازی ندادن به پوریا فیاضی و آرش کشاورز نیز گفت: ما لیگ طولانی داریم و جابجایی و تغییراتی که در ارنج تیم انجام می دهیم، برای حفظ شادابی بازیکنان و جلوگیری از مصدوم شدن آن ها و نگهداری این بازیکنان برای بازی های سخت تر است.

محمدی راد در خصوص علی اصغر مجرد و بهنام نیز گفت: بازیکنان با کیفیتی داریم، که به تیم ما یاری می نمایند و صندلی خود را در والیبال ما مستحکم نموده اند، مربی تیم ملی این مسابقات را می بیند و بر اساس این بازی ها تصمیم می گیرد.

وی در مورد برنامه های تیم شهرداری ورامین برای ادامه راه مسابقات لیگ برتر و مسابقه هفته بعد این تیم در سیرجان نیز گفت: ما از هفته آینده مسابقات سخت تر و با تیم های بهتری را پیش رو داریم و باید خود را آماده کنیم و بتوانیم دست پر از سیرجان برگردیم.

سرمربی شهرداری ورامین افزود: سال جاری تیم ها قدرت بردن یکدیگر را دارند و بازی های با کیفیت و تقابل تیم های خوب را شاهد هستیم و هر تیمی که بهتر تمرین نموده باشد و هماهنگ تر باشد برنده میدان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، تیم والیبال شهرداری ورامین از سری مسابقات هفته ششم لیگ برتر والیبال کشور در یک مسابقه خانگی با نتیجه 3 بر صفر از سد عقاب نهاجا گذشت.

این تیم تا خاتمه هفته ششم لیگ برتر، در صدر جدول این رقابت ها قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 170

به "مسابقه سختی در سیرجان پیش رو داریم، لزوم آمادگی کامل در این بازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقه سختی در سیرجان پیش رو داریم، لزوم آمادگی کامل در این بازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید