ساپینتو به ستاره نفت فحش داد ؟

به گزارش مجله گیتی رو، امید خالدی درباره تساوی نفت آبادان مقابل استقلال، گفت: هدف ما کسب یک امتیاز و نباختن بود. اینگونه هم شد. تمام تاکتیک های سرمربی را انجام دادیم.

ساپینتو به ستاره نفت فحش داد ؟

وی درمورد صحنه منجر به خطای پنالتی اش، گفت: نمی دانم پنالتی بود یا نبود اما خدا را قسم می خورم هیچ فشاری نیاوردم. نمی دانم شاید هم پنالتی باشد اما به بازیکن استقلال دست نزدم زیرا دست هایم بالا بود. قائدی زرنگی کرد و پنالتی را گرفت. خدا را شکر توانستیم یک امتیاز را بگیریم و تا اینجای فصل به بقا امیدوار باشیم.

مدافع نفت آبادان درخصوص صحنه درگیری اش با ساپینتو در کنار زمین، شرح داد: می خواستم توپ را از توپ جمع کن بگیرم اما ساپینتو توپ را برداشت و من هم رفتم تا یک توپ دیگر را بردارم. ناگهان توپ را پشت سر من انداخت که آن را نگرفتم. چه می دانستم می خواهد آن کار را انجام بدهد. گفتم اگر بخواهد توپ را به من بدهد، در بغلم می اندازد اما آن را پشت سرم انداخت. سپس هرچه فحش بود به من داد که گفتم این فحش ها برای خودت. نفهمیدم این فحش ها پرتغالی بود یا برزیلی. اینجا عصبانی شد اما باز هم من عذرخواهی کردم. علی فیروزی این وسط بزرگی کرد و پشت ما عایدی.

خالدی درمورد مقدار امیدواری اش برای بقای نفت آبادان در لیگ برتر، پاسخ داد: اگر امید نداشتیم، همان نیم فصل جمع نموده و در خانه مان می نشستیم. همواره به امید زنده ایم.

وی درخصوص نقش عبدالله ویسی در تحول نفت آبادان، گفت: خیلی کارها نموده است. باید باشید و ببینید. مرام، احساسات، معرفت، مربیگری، پدری، برادری و تاکتیک ویسی را باید از نزدیک ببینید و با گفتن من فایده ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 17 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1402 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 2324

به "ساپینتو به ستاره نفت فحش داد ؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "ساپینتو به ستاره نفت فحش داد ؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساپینتو به ستاره نفت فحش داد ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید