خاطره جالب دوچرخه سوار زن از تعقیبش به وسیله یک موتورسوار

به گزارش مجله گیتی رو، بهناز هدایتی از خاطره دوچرخه سواری در جاده مغدان به بندر مقام می گوید.

خاطره جالب دوچرخه سوار زن از تعقیبش به وسیله یک موتورسوار

به گزارش خبرآنلاین، بهناز هدایتی، دوچرخه سوار زنی که 2365 کیلومتر رکاب زد درباره امنیت جاده ها برای دوچرخه سواران به می گوید: جاده ها امن بودند، البته من از قبل با پلیس راه و پاسگاه های مرزی هماهنگ می کردم و آن ها به من اطلاع می دادند که راستای که انتخاب نموده ام مناسب رکابزنی هست یا نه.

یک خاطره جالب برایتان بگویم، من از موتور سوار ها معمولاً می ترسم، راستا مغدان به بندر مقام که جاده زیبایی هم هست بسیار خلوت بود، طوری که شاید هر 15 دقیقه یک ماشین از آن جا عبور می کرد، در آن جاده که رکاب می زدم متوجه یک موتور سوار شدم که دائم دنبال من می آمد، گاهی از من جلو می زد و گاهی عقب تر حرکت می کرد، به خودم گفتم حتما از اشرار جاده است خدا رحم کند.

با موتور آمد کنارم گفت خانم چیزی احتیاج دارید، من جواب ندادم، واقعاً ترسیده بودم. ده دقیقه بعد مجدد برگشت و گفت از کجا می آیی و به کجا می روی، با صدای لرزان گفتم اهل همین جا هستم و پدرم هم رئیس پاسگاه اینجاست.

آقای موتورسوار بلند زد زیر خنده و گفت مگر شما یک ساعت قبل با پاسگاه تماس نگرفتید و گفتید از اردبیل با دوچرخه دو هزار کیلومتر رکاب زدی و می خواهی این جاده را هم رکاب بزنی.

خنده ام گرفت و آن جا متوجه شدم از طرف پاسگاه مرزی برایم اسکورت فرستاده بودند تا در جاده از من مراقبت نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 2066

به "خاطره جالب دوچرخه سوار زن از تعقیبش به وسیله یک موتورسوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطره جالب دوچرخه سوار زن از تعقیبش به وسیله یک موتورسوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید