جزئیات توافق فدراسیون فوتبال ایران و کی روش، پرونده مختومه شد

به گزارش مجله گیتی رو، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: با تعامل بسیار خوب اجرا شده میان آقای کی روش و فدراسیون فوتبال پرونده نزد فیفا مختومه اعلام شد.

جزئیات توافق فدراسیون فوتبال ایران و کی روش، پرونده مختومه شد

به گزارش مجله گیتی رو به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی درباره مختومه اعلام شدن پرونده شکایت کارلوس کی روش از سوی فیفا عنوان نمود: واقعیت این است که در 8 سالی که کی روش سرمربی تیم ملی ایران بود، دو صعود متوالی به جام جهانی به ثبت رسید و نتایج مطلوبی کسب شد که این نتایج در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر پس از جام ملت های آسیا ایمیل هایی به سمت ایشان رفته بود که بعضا در آن عبارات خوبی به کار گرفته نشده بود که این باعث چالش در تعامل های قبلی شده و رنجش ایشان را در پی داشت. در نهایت این فرآیند به رایی که اسفندماه 98 از سوی فیفا صادر شد انجامید که فدراسیون به پرداخت 200 هزار یورو،به اضافه جرایم دیرکرد، پرداخت هزینه های دادرسی و همچنین وکلای پرونده محکوم شده بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال اضافه کرد: در ادامه،با توجه به ماموریتی که هیات رییسه فدراسیون فوتبال در فروردین ماه به دبیرکل دادند پیگیری ویژه موضوع در جهت مذاکره با ایشان در دستور کار نهاده شد که بر اساس پیگیری هایی که به وسیله اینجانب و دپارتمان تیم های ملی به عمل آمد خوشبختانه توانستیم به تفاهم برسیم.در این مدت حدود یک ماه مرتب با ایشان به وسیله مذاکرات تصویری و ایمیلی مذاکره داشتیم و با دلجویی لازم از ایشان،سو تفاهمات رفع شد.

نبی اعلام نمود: با پیگیری های اجرا شده بیش از 50 درصد مبلغ رای صادره فیفا با احتساب کلیه هزینه های مرتبط از رای صادره کم شد و در نهایت با تعامل بسیار خوب اجرا شده پرونده نزد فیفا مختومه اعلام شد. در این جا از طرف فدراسیون فوتبال از آقای کارلوس کی روش تشکر می کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1207

به "جزئیات توافق فدراسیون فوتبال ایران و کی روش، پرونده مختومه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات توافق فدراسیون فوتبال ایران و کی روش، پرونده مختومه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید