برنامه ریزی برای اجرای طرح مطالعات و امکان سنجی توسعه گردشگری در منطقه ها مختلف لالی

به گزارش مجله گیتی رو، ایسنا/ براساس اخبار منتشر گشته، برنامه ریزی برای اجرای طرح مطالعات و امکان سنجی توسعه گردشگری در منطقه ها مختلف لالی صورت می گیرد.

برنامه ریزی برای اجرای طرح مطالعات و امکان سنجی توسعه گردشگری در منطقه ها مختلف لالی

اردشیر کوهزاد، سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لالی اظهار کرد: طرح مطالعات و امکان سنجی توسعه گردشگری از طرح های مهمی است که هم اکنون بخشی از مطالعات آن در سطح این شهرستان در حال اجرا است.

وی گفت: طرح مطالعات و امکان سنجی توسعه گردشگری کشاورزی و بعلاوه توسعه گردشگری حوضه آبگیر سد در اولویت اداره میراث فرهنگی این شهرستان قرار دارند.

کوهزاد در مورد محتوای طرح مطالعاتی و امکان سنجی توسعه گردشگری نیز شرح داد: طراحی و برنامه یزی های اساسی در این بخش باعث می گردد که با یک محتوای هدفمند متوجه شویم که در هر منطقه این شهرستان چه نوع گردشگری را باید ترویج دهیم.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لالی با بیان اینکه طرح مطالعات امکان سنجی براساس احتیاج منطقه ها مختلف این شهرستان تدوین خواهد شد، بیان کرد: براساس این طرح ظرفیتهای موجود در منطقه های مختلف شهرستان لالی آنالیز می شوند تا مطلع شویم کجا و چه نوع طرحی برای توسعه گردشگری باید اجرا گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 23 مهر 1402 بروزرسانی: 23 مهر 1402 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 2380

به "برنامه ریزی برای اجرای طرح مطالعات و امکان سنجی توسعه گردشگری در منطقه ها مختلف لالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی برای اجرای طرح مطالعات و امکان سنجی توسعه گردشگری در منطقه ها مختلف لالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید