بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی مازندران

به گزارش مجله گیتی رو، مسئول مدیریت راه های مازندران از روان بودن تردد در محورهای مواصلاتی اطلاع داد و گفت: در این محورها، بارش به صورت برف یا باران است.

بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی مازندران

محسن هاشمی در گفت وگو با مجله گیتی رو با اشاره به وضعیت محورها و راه های مواصلاتی این استان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در سطح محورهای مواصلاتی مازندران روان گزارش شده است.

وی با بیان شرایط جوی در محورهای مواصلاتی مازندران، اعلام نمود: در محور گدوک بارش برف و در ورسک بارش باران گزارش شده است. هم چنین در محور هراز محدوده امامزاده هاشم تا لاسم بارش برف و در محور کندوان از محدوده هزار چم بارش برف و از پل دزبن تا بارش و در محور کناره در مناطق غربی نیز بارش به صورت باران است.

وی در خصوص محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی گفت: در محور کندوان از شنبه تا سه شنبه هر شب از ساعت 21 تا 5 صبح به دلیل تعمیرات تونل امیرکبیر مسدود است.

مسئول مدیریت راه های مازندران اضافه کرد: محدودیت در محور هراز که به دلیل ایمن سازی پل از ششم آذر شروع شده بود تا 30 بهمن ادامه دارد.

هاشمی با بیان اینکه سایر محورهای مواصلاتی باز و تردد جریان دارد از مسافران خواست در محورهای مواصلاتی با زنجیر چرخ حرکت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 95

به "بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید