ایران میزبان بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش مجله گیتی رو، به گزارش خبرنگاران ، پاول لوزانوف، مدیر کل مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در نشست مشترک با محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب معاون و امیر علی حسینی مسوول امور بین الملل این باشگاه، همچنین حامد مومنی نماینده دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال به تشریح قوانین و ملزومات میزبانی از مسابقات مراحل بعدی رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا پرداخت.

ایران میزبان بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا

با توجه به احتمال حضور نمایندگان فوتبال ایران در مراحل بعدی مسابقات و نیز احتمال حضور حداقل یک تیم ایرانی در بازی فینال این دوره، کلیه تشریفات و ضوابط برگزاری مسابقات مراحل نیمه نهایی و فینال رقابت ها مورد آنالیز و ارزیابی نهاده شد.

در این نشست به مسئولان فوتبال ایران گفته شد که در صورت حضور یک تیم ایرانی در فینال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا مسابقه برگشت این رویداد در تهران برگزار می گردد و بر همین اساس ضروری است کلیه موارد مورد احتیاج جهت برگزاری بازی فینال و مراسم اهدای جام از سوی کشور میزبان مورد توجه قرار گیرد.

همچنین مقرر شد در صورت صعود نمایندگان ایران به مرحله نیمه نهایی بازی ها کارشناسان تشریفات ای اف سی برای آنالیز شرایط هتل ها، فرودگاه، حمل و نقل و به طور کلی ضوابط میزبانی به ایران سفر نمایند.

در صورت برگزاری مسابقه فینال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا با حضور یک تیم ایرانی، یک روز قبل از برگزاری این مسابقه جلسه کمیته مسابقات AFC نیز در تهران برگزار خواهد شد و میزبان فینال می بایست مقدمات لازم برای برگزاری این نشست را نیز فراهم کند.

از سوی دیگر طبق گفته مدیرکل مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا علاوه بر رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا و دبیرکل، اعضای هیات رییسه کنفدراسیون هم چنین میهمانان عالی رتبه فیفا و یوفا نیز میهمانان ویژه مسابقه فینال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا خواهند بود و کشور میزبان می بایست جهت میزبانی از میهمانان ویژه مسابقه فینال نیز تشریفات و شرایط مورد احتیاج را مهیا سازد.

البته همه این اتفاقات منوط به صعود استقلال یا پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا است.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 17 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 46

به "ایران میزبان بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران میزبان بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید