نام رمز IOS19 لو رفت!

به گزارش مجله گیتی رو، اپل توسعه آپدیت iOS 19 و بعلاوه watchOS 12 ،macOS 16 و visionOS 3 را برای عرضه در 2025 شروع نموده است.

نام رمز IOS19 لو رفت!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، براساس گزارش دیجیاتو، اپل چند هفته قبل از iOS 18 در مراسم WWDC رونمایی کرد که دارای ویژگی های تازهی مانند شخصی سازی آیکون ها و صفحات، Apple Intelligence و موارد دیگر است. اکنون طبق گزارش بلومبرگ، اپل توسعه iOS 19 برای آیفون با نام رمز Luck یا شانس، watchOS 12 برای اپل واچ، macOS 16 برای مک و visionOS 3 برای ویژن پرو را آغاز نموده است.

براساس گزارش مارک گرمن، خبرنگار بلومبرگ، ظاهراً اپل به طور رسمی کار روی سیستم عامل های اصلی خود در سال 2025 را آغاز نموده است. اگرچه ممکن است این امر زود به نظر برسد، اما گرمن می گوید که جدول زمانی معمولی توسعه نرم افزارهای اپل، از چنین بازه ای آغاز می گردد.

آپدیت iOS 19 و دیگر سیستم عامل های اپل

علاوه بر آپدیت iOS 19 با نام رمز شانس، توسعه دیگر سیستم عامل های اصلی اپل نیز ظاهراً آغاز شده است. به گفته مارک گرمن، macOS 16 با نام رمز Cheer درحال توسعه است؛ watchOS 12 با نام رمز Nepali و visionOS 3 نیز با نام رمز Discovery فراوری می شوند.

هنوز به صورت رسمی iOS 18 و دیگر سیستم عامل هایی که در WWDC معرفی شدند، منتشر نشده اند، به همین علت نمی توان حدس زد که اپل چه برنامه هایی برای آپدیت های سال 2025 دارد. بااین حال، معمولاً اپل حدود یک سال پیش از رونمایی، آغاز به توسعه سیستم عامل های تازه خود می نماید. چراکه این شرکت درحال توسعه محصولات سخت افزاری سال آینده خود است و برای آزمایش دستگاه ها به نرم افزار آن ها نیز احتیاج دارد.

یکی از تغییرات عمده ای که در آپدیت سال جاری شاهدش بودیم، هوش مصنوعی Apple Intelligence است که می تواند برگه برنده کوپرتینویی ها برای رقابت با دیگر شرکت ها باشد. باتوجه به اینکه مدل های هوش مصنوعی شرکتی مانند گوگل کاربران را در بعضی موارد ناامید نموده ، انتظار می رود اپل عملکرد محتاطانه و بهتری داشته باشد.

بااین حال باید منتظر بمانیم و ببینیم در عمل اپل چگونه می خواهد با هوش مصنوعی سیستم عامل های خود را دگرگون کند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 تیر 1403 بروزرسانی: 10 تیر 1403 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 2399

به "نام رمز IOS19 لو رفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام رمز IOS19 لو رفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید