ادعای سخنگوی AFC عجیب بود، دروغی برای میزبانی در کار نیست

به گزارش مجله گیتی رو، به گزارش خبرنگاران، سعید آذری درباره میزبانی باشگاه فولاد برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به رادیو تهران گفت: مکاتبات ما طبقه بندی شده است و موظف هستیم آن را از طریق فدراسیون ارسال کنیم. این درخواست را به فدراسیون داده ایم. هشت روز پیش با خانم حمیرا اسدی هماهنگی کردیم و درخواستمان را دادیم. جالب بود که شب گذشته یکی از رسانه ها نوشته بود هیچ تیم ایرانی اعلام آمادگی نکرده است. می توانم درخواستمان را روی سایت باشگاه بگذارم تا عزیزان متوجه شوند دروغی در کار نبوده است. بر اساس موازین اقتصادی و چشم انداز خود و حساب شده این درخواست را دادیم. تکذیب سخنگوی AFC مایه تعجب بود. مستنداتمان قابل انتشار است. در این زمینه گام اول را برداشته ایم.

ادعای سخنگوی AFC عجیب بود، دروغی برای میزبانی در کار نیست

مدیرعامل باشگاه فولاد درباره اینکه آیا امکان دارد فدراسیون فوتبال این درخواست را به AFC نفرستاده باشد؟ شرح داد: من این خبر را دیشب دیدم. گذاشته ام امروز بررسی کنم. اینکه چطور به AFC اعلام نشده و سخنگوی کنفدراسیون آسیا به صراحت تکذیب می کنند برای ما هم جای سئوال است. حتی در پیامم به خانم اسدی اظهار داشتم اگر صلاح می دانید درخواستمان را مستقیم برای AFC بفرستیم که اظهار داشتند اجازه بدهید خودمان این کار را می کنیم.

آذری درباره شرایط دریافت میزبانی لیگ قهرمانان شرح داد: این میزبانی خیلی مهم و خیلی سخت است. شهر اهواز قابلیت برگزاری مسابقات را دارد. پیشنهاد داده ایم چون حق و حقوقمان بوده است. اگر به مرحله گروهی صعود کنیم در گروه السد قطر قرار می گیریم و این کار را برای ما خیلی سخت می کند. باید بپذیریم امکانات قطر را نداریم. بین مسابقه پی آف و مرحله گروهی هم هفت روز فرصت است و چهار روز قبل از شروع مسابقه باید در محل برگزاری باشیم کار را سخت می کند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با مقایسه نتایج این فصل و فصل گذشته فولاد ادامه داد: سال گذشته در هفته پانزدهم، با 23 امتیاز رده هفتم بودیم. امسال با 20 امتیاز، یک هفته مانده به دور پایانی در رده پنجم جدول هستیم. شرایط امسال لیگ با سال گذشته خیلی متفاوت است. سال گذشته تیم ها یکسری تیم ها تا نیم فصل خودشان را کامل از بقیه جدا کردند. امسال تا امتیاز 18، همه تیم ها در جدول به یکدیگر چسبیده اند. چیزی که ما را راضی می کند این است با تمام تیم های مدعی در اهواز بازی داریم.

آذری اظهار داشت: بزرگترین مشکل ما بسته بودن پنجره جابجایی است. نامه جدید دادگاه عالی ورزش چند روز پیش برایمان ارسال شد و در این نامه ادله جدید خواستند که چرا به دنبال باز کردن پرونده موقت هستید. چیزی که ما را در فشار قرار می دهد بسته بودن این پنجره است. با استراتژی جواد نکونام سرمربی تیم باید تیم را برای لیگ قهرمانان آسیا تقویت کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پایان گفت: اگر دادگاه CAS اجازه ندهد، نمی توانیم بازیکن جدید بگیریم. هواداران فولاد بدانند به عنوان یک مدیر غیر بومی اصفهانی که اینجا خیلی روی آن تاکید می شود، تمام توانم را در فولاد به کار برده ام. اگر هواداران و همکارانم در فولاد و پشتیبانی شرکت فولاد نبود این اتفاق نمی افتاد. باز کردن پنجره حتی به صورت موقت سخت است. اگر فولاد ابتدای فصل هم چند بازیکن گرفت، اتفاق خوبی بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1559

به "ادعای سخنگوی AFC عجیب بود، دروغی برای میزبانی در کار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای سخنگوی AFC عجیب بود، دروغی برای میزبانی در کار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید