آغاز ثبت نام ترم زمستان کلاس های زبان های خارجی جهاد دانشگاهی بصورت آنلاین

به گزارش مجله گیتی رو، خبرنگاران/آذربایجان غربی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی از آغاز ثبت نام ترم زمستان کلاس های زبان های خارجی جهاد دانشگاهی بصورت آنلاین خبر داد.

آغاز ثبت نام ترم زمستان کلاس های زبان های خارجی جهاد دانشگاهی بصورت آنلاین

ایرانی با اشاره به شروع ثبت نام کلاس های زبان های خارجی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام ترم زمستان زبانهای خارجی (زبان انگلیسی، روسی، ترکی استانبولی ،آلمانی و فرانسه) از یک دی ماه سال جاری شروع شده است و تا 12 دی ماه ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص نحوه ثبت نام در این کلاسها گفت: متقاضیان جهت ثبت نام می توانند به آدرس اینترنتی www.jdrouyesh.ir/rooyesh مراجعه نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 33456286-33469585 تماس حاصل نمایند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مشخص سطح ترم زمستان بصورت آنلاین برگزار خواهد شد افزود: تاریخ مشخص سطح متقاضیان جدید ترم زمستان 8 ، 10 و 17 دی ماه بوده و متقاضیان موظف هستند با مراجعه به آدرس اینترنتی شعبه مرکزی جهاد دانشگاهی در آزمون مشخص سطح شرکت نمایند.

به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان، ایرانی ادامه داد: برای ترم زمستان سال جاری تخفیف 20 درصدی برای تمامی فراگیران و در تمام سطوح اعمال خواهد شد که بصورت اتوماتیک در سایت، برای تمامی فراگیران فعال می شود و نیاز به مراجعه حضوری به مرکز نمی باشد.

وی در خصوص زمان شروع کلاس های زبان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی اظهار کرد: با توجه به شروع برنامه امتحانی مدارس و در راستای مساعدت حال دانش آموزان، شروع کلاس های زبان با یک هفته تاخیر و از تاریخ 20 دی ماه شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1496

به "آغاز ثبت نام ترم زمستان کلاس های زبان های خارجی جهاد دانشگاهی بصورت آنلاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ثبت نام ترم زمستان کلاس های زبان های خارجی جهاد دانشگاهی بصورت آنلاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید