دبیر هیات فوتبال کرمانشاه: هنوز 9 کاندیدا داریم، بی طرفانه عمل نموده ایم

به گزارش مجله گیتی رو، خبرنگاران/کرمانشاه دبیر هیات هیات فوتبال کرمانشاه با رد ادعای رد صلاحیت 12 نفر از مجموع 13 کاندیدای انتخابات ریاست هیات فوتبال استان گفت: مدارک سابقه مدیریتی هفت نفر از کاندیداها که ناقص بود را به فدراسیون ارسال کردیم و منتظر نتیجه نهایی آنالیز سوابق خواهیم بود.

دبیر هیات فوتبال کرمانشاه: هنوز 9 کاندیدا داریم، بی طرفانه عمل نموده ایم

طیب صفری در نشستی خبری که عصر امروز(سوم آبان) به منظور شفاف سازی فرایند انتخابات ریاست هیات فوتبال استان و پاسخگویی به بعضی از حواشی این روزهای این انتخابات برگزار گردید، اظهار کرد: با توجه به اینکه 13 مهر دوره چهار ساله ریاست هیات فوتبال استان به خاتمه می رسید، لذا از اوایل مردادماه فرآیندهای مقدماتی برای برگزاری انتخابات را در دستور کار قرار دادیم.

وی افزود: یکی از مسایلی که در همان ابتدای آغاز کار با آن روبرو شدیم، این بود که آیا بازنشستگان هم می توانند به عنوان کاندیدا برای این انتخابات ثبت نام نمایند، یا نه. در این راستا استعلامی از فدراسیون گرفتیم که در پاسخ به این استعلام تنها شرایط سنی 35 تا 70 سال را مطرح کردند.

دبیر هیات فوتبال استان اضافه نمود: همچنین از اداره کل ورزش و جوانان استان هم در همین رابطه نظر خواهی کردیم که آنها پاسخ دادند که ثبت نام از بازنشستگان امکانپذیر نیست، اما ما طبق استعلام از فدراسیون و اساسنامه مجامع انتخابات هیات ها، ثبت نام از بازنشستگان را هم انجام دادیم.

وی توضیح داد: ثبت نام از کاندیداهای انتخابات ریاست هیات فوتبال استان 16 شهریور آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه داشت و طی این مدت 13 نفر ثبت نام کردند.

صفری افزود: روز بعد از خاتمه ثبت نام از کاندیداها یعنی 24 شهریور مدارکشان را در کمیته ای سه نفره که از قبل به منظور برگزاری فرآیند انتخابات تشکیل شده بود، مورد آنالیز قرار دادیم که مدارک چهار نفر از 13 کاندیدا ناقص بود.

وی تاکید نمود: در عصر همان روز به چهار کاندیدایی که مدارکشان ناقص بود، هم به وسیله پیامک و هم تماس تلفنی اطلاع رسانی کردیم که مدارکشان ناقص است و یک هفته فرصت دارند که آن را تکمیل نمایند، اما علیرغم گذشت مدت زمان اعلام شده هیچکدام برای تکمیل مدارکشان اقدام نکردند و به ناچار پنجم مهرماه لیست 9 نفر به همراه مدارک و سوابق مدیریتی آنها را هم به اداره کل و هم به فدراسیون ارسال کردیم تا فرایند تائید صلاحیت ها انجام گیرد.

دبیر هیات فوتبال استان اضافه نمود: عصر روز 27 مهر نامه ای را در هیات تحویل گرفتم که از سوی فدراسیون بود و در آن اعلام شده بود که به علت تعیین نبودن مدت زمان سوابق مدیریتی هشت نفر از کاندیداها تا روز 28 مهر فرصت دارند که نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.

وی با تاکید براینکه این نامه به هیچ عنوان به معنای رد صلاحیت کاندیداها نیست و تنها درخواست تکمیل مدارک سوابق مدیریتی شان بوده، مطرح نمود: باتوجه به اینکه تنها یک روز برای ارسال مدارک فرصت داشتیم که زمان بسیار کمی بود، برای همین با فدراسیون رایزنی کردیم و دو روز دیگر از آنها مهلت خواستیم که موافقت کردند و ما نیز به هر هشت کاندیدا آن را اظهار داشتیم.

صفری گفت: در خاتمه روز 30 مهر با تحویل مدارک تکمیلی کاندیداها، آنها را به فدراسیون ارسال کردیم و آنطور که به ما اعلام نموده اند تا روز دوشنبه(پنجم مهر) آنالیز مدارک کاندیداها در فدراسیون انجام خواهد شد.

وی مطرح نمود: فدراسیون پس از احراز سوابق مدیریتی کاندیداها لیست آنها را به حراست اداره کل ورزش و جوانان استان ارسال می نماید تا در آنجا تایید صلاحیت کاندیداها صورت گیرد و پس از عبور از این مرحله برای برگزاری انتخابات آماده می شویم.

دبیر هیات فوتبال استان با تاکید براینکه کاملا آماده برگزاری انتخابات هستیم، اضافه نمود: زمان پیشنهادی که برای برگزاری انتخابات به فدراسیون اعلام نموده ایم، 14 تا 24 آبان است.

وی در ادامه به حواشی و حرف و حدیث هایی که این روزها دامن انتخابات هیات فوتبال استان را گرفته اشاره نمود و گفت: هیات در فرایند انجام مقدمات برگزاری انتخابات کاملا بی طرفانه و بدون هیچگونه دخالتی عمل نموده است.

صفری در خاتمه تعداد اعضای مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان را حدود 27 نفر اظهار داشت و گفت: شماره تماس تمام اعضا را به هرکدام از منتقدین که معتقد است که برای انتخابات یارکشی می کنیم و روی آنها اعمال نظر داریم می دهم تا از خود آنها بپرسند و مطمئن شوند که هیات هیچگونه اعمال نظری نداشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1360

به "دبیر هیات فوتبال کرمانشاه: هنوز 9 کاندیدا داریم، بی طرفانه عمل نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر هیات فوتبال کرمانشاه: هنوز 9 کاندیدا داریم، بی طرفانه عمل نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید