30 پروژه بخش مرکزی شاهرود به بهره برداری رسید

به گزارش مجله گیتی رو، محمد کرم محمدی در مصاحبه با خبرنگاران ضمن بیان اینکه در پنجمین روز از هفته دولت 30 پروژه بخش مرکزی شاهرود به بهره برداری رسید، ابراز داشت: برای افتتاح این پروژه ها 14میلیارد و 660 میلیون تومان اعتبار هزینه گردیده است که امیدواریم با افتتاح این طرح ها بتوانیم بهترین خدمات را به مردم ارائه کنیم.

30 پروژه بخش مرکزی شاهرود به بهره برداری رسید

وی بابیان اینکه بیشترین پروژه های بخش مرکزی مربوط به بنیاد مسکن و شامل به سازی و اصلاح معابر می گردد، اضافه کرد: از محل قیر رایگان در روستای طرود 70 میلیون تومان، روستای مهدی آباد 100میلیون تومان و روستای کلاته خان 50 میلیون تومان و روستای زیر رستاق حدود 300میلیون تومان اعتبار هزینه گردیده است.

فرماندار شاهرود از افتتاح خانه بهداشت روستای دیزج در بخش مرکزی این شهرستان اطلاع داد و ابراز داشت: این خانه بهداشت با 129 مترمربع زیر بنا و بااعتباری معادل یک میلیارد و 900 میلیون ریال ساخته گردیده است که از این پس خدمات رسانی بهداشت را به دو هزار و 150 نفر جمعیت این روستا و توابع آن را عهده دار خواهد بود.

محمدی در ادامه توضیح داد: میدان آزادی رودیان بخش مرکزی شاهرود نیز افتتاح شد که برای بهره برداری از این میدان سه میلیارد و 380 میلیون ریال اعتبار هزینه گردیده است و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات در هفته دولت شاهد رضایتمندی مردم شهر رودیان باشیم.

وی اضافه کرد: افتتاح سیستم آبیاری تحت فشار یکی از مزارع شاهرود از جمله طرح های جهاد کشاورزی برای بخش مرکزی بود که بااعتباری بالغ بر 832 میلیون ریال به بهره برداری رسید که باید گفت با توجه به خشکسالی و کمبود اصلاح الگوی مصرف و استفاده از سامانه های نوین آبیاری منابع آب بهترین روش برای مقابله با این پدیده در شرایط فعلی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 138

به "30 پروژه بخش مرکزی شاهرود به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 پروژه بخش مرکزی شاهرود به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید