10 آذرماه؛ اعزام ناوگروه سی و هفتم ارتش، برگزاری رزمایش تخصصی زیرسطحی نداجا در دریای عمان

به گزارش مجله گیتی رو، فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: رزمایش تخصصی زیرسطحی هفته آینده در محدوده دریای عمان با استفاده از تجهیزات زیردریایی مدرن از جمله زیردریایی های طارق و غدیر برگزار می گردد.

10 آذرماه؛ اعزام ناوگروه سی و هفتم ارتش، برگزاری رزمایش تخصصی زیرسطحی نداجا در دریای عمان

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش مجله گیتی رو از بوشهر، امیر دریادار حبیب الله سیاری صبح امروز در جمع مجله گیتی رو، با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش مظهر اقتدار ملت در دریا است، گفت: امروز امنیت در عرصه دریا با توانمندی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی محقق می گردد که این مهم زمینه پیشرفت و توسعه کشور را فراهم می نماید.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش امنیت بالایی در خلیج فارس و آب های دور فراهم می نماید گفت: نیروی دریایی ارتش در آب های سرزمینی، منطقه ای و آب های دور امنیت تردد شناورها و کشتی ها را فراهم می نماید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش از تامین امنیت در دریای سرخ و خلیج عدن خبرداد و گفت: نیروی دریایی ارتش امنیت خطوط کشتیرانی را با اقتدار در خلیج عدن تامین نموده به گونه ای که کشتی ها به راحتی از این آبراه تردد می نمایند.

سیاری با اشاره به اینکه توان نیروی دریایی ارتش بسیار بالا و با اقتدار است اضافه نمود: نقش نیروی دریایی ارتش در برقراری امنیت منطقه و فرا منطقه بسیار مهم است که این مهم در آبهای مختلف آشکار شده است.

وی با بیان اینکه ساخت و تعمیرات تجهیزات نیروی دریایی نشان از اقتدار این نیرو است گفت: ساخت ناوهای موشک انداز و تعمیرات و بهینه سازی انواع تجهیزات نیروی دریایی نشان از اقتدار این نیرو است و نشان می دهد برای نوسازی به هیچ کشوری احتیاج نیست.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه اقتدار نیروی دریایی ارتش بومی است اضافه نمود: افتخار می کنیم با این اقتدار امنیت آبهای مختلف را تامین می کنیم.

سیاری با بیان اینکه حضورنیروی دریایی ارتش در آب های دور ناامنی ها در خلیج عدن رفع نموده است اضافه نمود: در یمن که برای ناوگان دریایی ناامنی ایجاد نموده حضور نیروی دریایی ارتش در خلیج عدن امنیت دریایی را فراهم نموده است.

وی با اشاره به اینکه رزمایش تخصصی زیرسطحی در محدوده دریای عمان برگزار می گردد گفت: رزمایش تخصصی زیر سطحی هفته آینده در محدوده دریای عمان با استفاده از تجهیزات زیردریایی مدرن از جمله زیردریایی های طارق و غدیر برگزار می گردد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش اضافه نمود: در این رزمایش به مناسبت 7 آذر روز نیروی دریایی توانمندی، تاکتیک ها و انواع تمرینات برای افزایش آمادگی به نمایش گذاشته می گردد.

سیاری با اشاره به اعزام ناوگروه سی و هفتم به خلیج عدن و دریای سرخ گفت: این ناوگروه 10 آذر به این منطقه اعزام می گردد و ناوگروه سی و هشتم نیز اسفندماه اعزام می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 504

به "10 آذرماه؛ اعزام ناوگروه سی و هفتم ارتش، برگزاری رزمایش تخصصی زیرسطحی نداجا در دریای عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 آذرماه؛ اعزام ناوگروه سی و هفتم ارتش، برگزاری رزمایش تخصصی زیرسطحی نداجا در دریای عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید