گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم ملی کبدی بانوان: ترجیح می دهم در مرحله بعد با تایلند بازی کنیم

به گزارش مجله گیتی رو، سرمربی تیم ملی کبدی بانوان گفت: هدف گذاری ما صعود به عنوان تیم اول از گروه مان است و ترجیح می دهم در مرحله بعد با تایلند بازی کنیم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم ملی کبدی بانوان: ترجیح می دهم در مرحله بعد با تایلند بازی کنیم

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله گیتی رو از اندونزی، شایلا جین بعد از شکست تیم ملی کبدی بانوان ایران مقابل چین تایپه گفت: در دو مسابقه قبل برنامه ام این بود که بازی را کنترل کنیم. در این بازی هم دقایقی بازی را کنترل کردیم و حتی از حریف پیش افتادیم.

وی اضافه نمود: غزال خلج بهترین بازیکن ماست. او در بازی های قبل خیلی خوب بود، ولی نمی دانم چرا امروز نتوانست خوب بازی کند.

سرمربی تیم ملی کبدی یادآور شد: حریف ما فقط شماره هشت را داشت و بازیکنانم نتوانستند او را کنترل نمایند. این بازیکن خیلی جنب و جوش داشت.

شایلا جین در خاتمه گفت: ما به مرحله بعد صعود نموده ایم. هدفگذاری ما صعود به عنوان تیم اول از گروهمان بوده است. ترجیح می دهم در مرحله بعد با تایلند بازی کنیم نه اندونزی. برنامه من طوری بوده است که تا فینال با هندوستان بازی نکنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 آبان 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 542

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم ملی کبدی بانوان: ترجیح می دهم در مرحله بعد با تایلند بازی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم ملی کبدی بانوان: ترجیح می دهم در مرحله بعد با تایلند بازی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید