گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، صالحی امیری: شایسته نیست همواره چین، ژاپن و کره میزبان بازی های آسیایی باشند

به گزارش مجله گیتی رو، رئیس کمیته ملی المپیک ایران گفت: شایسته نیست کشورهایی نظیر چین, کره جنوبی و ژاپن همیشه میزبانی رویداد هایی چون بازی های آسیایی را در اختیار بگیرند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، صالحی امیری: شایسته نیست همواره چین، ژاپن و کره میزبان بازی های آسیایی باشند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی, سیدرضا صالحی امیری درحاشیه بازدید از رقابت های شمشیربازان ایران در بازی های آسیایی 2018 ضمن بیان این مطلب گفت: اجلاس یک روزه مجموع عمومی شورای المپیک آسیا اکنون در حاشیه نخستین روز رسمی بازی های آسیایی 2018 اندونزی با حضور نمایندگان کشورهای عضو در حال برگزاری است و قرار است در حاشیه آن با همتایان خود برای افزایش سطح تعاملات و همکاری های ورزشی و کسب کرسی های بین المللی دیدار و گفت وگو کنم.

رئیس کمیته ملی المپیک در عین حال به وضعیت میزبانی این بازی ها گریزی زد و گفت: میزبانی اندونزی را به فال نیک می گیریم. مردم اندونزی خونگرم و وفادار به ارزش های اسلامی هستند.

صالحی امیری اضافه نمود: این میزبانی به عنوان یک کشور اسلامی یک امتیاز و فرصت برای توسعه روابط مسلمانان و دنیا اسلام به شمار می رود و شایسته نیست کشورهایی نظیر چین, کره جنوبی و ژاپن همیشه میزبانی این رویداد ها در اختیار بگیرند.

وی توضیح داد: وضعیت عمومی میزبان متوسط ارزیابی می گردد, اما باید کوشش کرد تا بعضی مسائل رفع گردد.

رئیس کمیته ملی المپیک به بازدید از دهکده ورزشکاران در جاکارتا اشاره نمود و اضافه نمود: با ورزشکاران, مربیان و سرپرستان تیم ها گفت وگو کردم که آنها نیز تمام توان و ظرفیت خود را به کار گرفتند و با غیرت و غرور ایرانی برای کسب بهترین نتیجه وارد این آوردگاه مهم شدند. ان شاءالله نتایج خوبی کسب خواهند کرد.

صالحی امیری همچنین از قطعی شدن میزبانی چین برای بازی های ساحلی 2020 و بازی های آسیایی 2022 اطلاع داد و گفت این میزبانی امروز در اجلاس مجمع عمومی شورای المپیک به چین سپرده شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 554

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، صالحی امیری: شایسته نیست همواره چین، ژاپن و کره میزبان بازی های آسیایی باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، صالحی امیری: شایسته نیست همواره چین، ژاپن و کره میزبان بازی های آسیایی باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید