کی روش به منتقدان: دنبال شجاعت و وفاداری شما برای ایجاد انگیزه در بازیکنان مان هستم

به گزارش مجله گیتی رو، ما توانستیم کارهایی را مقدور کنیم در همان جایی که دقیقا دیگران پیش بینی می کردند غیرممکن است به موفقیت دست یابیم. بعضی از آنها حتی آرزو و توقع شکست ما را داشتند.

کی روش به منتقدان: دنبال شجاعت و وفاداری شما برای ایجاد انگیزه در بازیکنان مان هستم

به گزارش مجله گیتی رو ،کارلوس کی روش پیغام دوم خود درباره جام ملتهای آسیا 2019- امارات را منتشر کرد.متن پیغام سرمربی تیم ملی به توضیح زیر است:

تضعیف کردن یا از دست دادن کسب مقام در جام ملت های آسیا،در حقیقت یک بی احترامی به تمامی فداکاری ها و تعهداتی است که از طرف مربیان و بازیکنان در چند سال گذشته انجام گردیده است.

عدم حمایت از برنامه آماده سازی تیم ملی به صورت موثر و در زمان مناسب، با منابع و راهکارهای واقعی باعث ناامیدی طرفداران تیم ملی خواهد شد و باعث شرمساری و تحقیر تمام رویاها و توقعات طرفدارانی است که با توجه به دستاوردهای تیم ملی بالاتر نیز رفته است.

بعضی اوقات مطلب اصلی تعقیب کردن غیرممکن ها نیست بلکه می تواند بهبود بخشیدن شرایط گذشته باشد. برای قهرمان بودن، برای رسیدن به پیروزی،شما باید بهتر بازی کنید، بیشتر تمرین کنید، استراحت و خواب بهتری داشته باشید.

با یک گروه خوشفکر فنی که همانند یک گروهان هستند، یابندگان ارزش ها،خالقان استعداد، برهم زنندگان شجاع،آنالیزورهای دقیق،با انجام کارهایی بسی سخت و هوشمندانه با پایبندی و نمایش شمه هایی از شجاعت و همین طور فداکاری های بی نظیر، ما توانستیم کارهایی را مقدور کنیم در همان جایی که دقیقا دیگران پیش بینی می کردند غیرممکن است به موفقیت دست یابیم. بعضی از آنها حتی آرزو و توقع شکست ما را داشتند.

آفرین آقایان، بنده به شما بسیار افتخار می کنم و در همین جا می خواهم از صمیم قلبم از شما تشکر کنم، البته باید بگویم که در حال حاضر زمان آن است که همه ما برخیزیم و مقابل چالش های پیش رو با همان قدرت انعطاف پذیری و تعهد همیشگی بایستیم و دقیقا کارهایی که برای آمادگی، تمرین بهتر و حمایت از بازیکنان مان در تیم ملی ضروری است را انجام دهیم.

در حال حاضر که ما با بادهای ویرانگر روبرو هستیم، من به دنبال شجاعت و وفاداری شما برای ایجاد انگیزه در بازیکنانمان هستم تا بتوانیم در جام ملتهای 2019 امارات به موفقیت برسیم و قطره های عرق را تبدیل به طلا بکنیم، به خاطر طرفداران تیم ملی.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 98

به "کی روش به منتقدان: دنبال شجاعت و وفاداری شما برای ایجاد انگیزه در بازیکنان مان هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش به منتقدان: دنبال شجاعت و وفاداری شما برای ایجاد انگیزه در بازیکنان مان هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید