کانادا 43 فرد نزدیک به مادورو را تحریم کرد

به گزارش مجله گیتی رو، وزیر امور خارجه کانادا گفت که این کشور تحریم ها علیه دولت ونزوئلا را گسترش داده است و 43 تن از نزدیکان این مقام عالی رتبه ونزوئلایی را به فهرست تحریم های خود افزوده است.

کانادا 43 فرد نزدیک به مادورو را تحریم کرد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

در حالی که در بیانیه کریستیا فریلند، وزیر امور خارجه کانادا اشاره ای به نام این افراد نشده، آمده است که مقامات عالی رتبه رژیم نیکولاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا، فرمانداران مناطق یا افرادی که به صورت مستقیم در فعالیت های تضعیف نماینده نهادهای دموکراتیک این کشور دست دارند، در این فهرست جای گرفته اند.

کانادا پیشتر 70 تن از مقامات مرتبط با دولت مادورو را تحریم نموده بود. وزیر امور خارجه کانادا روز دوشنبه همچنین در سانتیاگو با کشورهای گروه لیما ملاقات کرد.

این ملاقات پس از آن اجرا شده است که بیش از سه میلیون ونزوئلایی به دلیل تورم بالا، ناآرامی های سیاسی و کمبود مواد دارویی و غذایی کشورشان را ترک نموده اند.

در عین حال وزیر امور خارجه کانادا در بیانیه خود آورده است: دیکتاتوری مادورو باید مسؤول این بحران باشد که باعث شده تا هزاران هزار ونزوئلایی به دلیل این بحران و برای یافتن نیازهای اولیه و حقوق اساسی شان این کشور را ترک نمایند. کانادا به حمایت از احیای دموکراسی بر پایه اساسی در ونزوئلا ادامه می دهد.

منبع: خبر فوری
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 931

به "کانادا 43 فرد نزدیک به مادورو را تحریم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا 43 فرد نزدیک به مادورو را تحریم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید