پیشنهاد نجومی تیم ایرانی به کنعانی زادگان، مدافع پرسپولیس!

به گزارش مجله گیتی رو، کنعانی زادگان که قراردادش با پرسپولیس رو به اتمام است، به مرد اول این تیم در جابجایی تبدیل شده و شایعات زیادی پیرامون او وجود دارد. در تازه ترین شایعه معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس ادعا نموده که یک تیم صنعتی پیشنهادی 25 میلیارد تومانی به این بازیکن داده است.

پیشنهاد نجومی تیم ایرانی به کنعانی زادگان، مدافع پرسپولیس!

شکوری در خصوص پیشنهادات پرسپولیس نام کرد: بازیکنانی که قراردادشان در تیم ما رو به اتمام است، شاید برترین های آسیا باشند. آن ها در چهار سال دو بار به فینال آسیا رسیدند و چهار بار قهرمان ایران شدند و حتما پیشنهادات خوبی از حوزه خلیج فارس دارند و ما از آن متعجب شدیم.

وی اضافه نمود: کنعانی زادگان از تیم های ایرانی پیشنهاد 20-25 میلیاردی دارد. من بار ها اعلام و خواهش کردم که نهاد های مربوطه ورود نمایند، اگر پرسپولیس دولتی است بقیه تیم ها هم دولتی هستند و خودمان را گول میزنیم و بگوییم بقیه خصوصی هستند. پرسپولیس با 40 میلیون طرفدار خصوصی ترین تیم ایران است، اما یک ریال هم از بودجه دولتی نمی تواند بگیرد. این درباره استقلال هم وجود دارد، اما برخی باشگاه ها از بودجه دولتی استفاده میکند و نام خصوصی دارد. این پیشنهاد هم از چنین باشگاهی بوده.

شکوری در خصوص تمدید قرارداد ها گفت: پرسپولیسی که می بینید را همین بازیکنان ساختند و به باشگاه یاری خواهند کرد و ما هم کوشش خودمان را میکنیم تا برترین پیشنهاد را بدهیم. تا حالا هیچ بازیکنی اعلام نکرده که جدا می گردد، یک سری پیشنهاد ها به ما دادند و ما هم پیشنهاد خودمان را دادیم.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1791

به "پیشنهاد نجومی تیم ایرانی به کنعانی زادگان، مدافع پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد نجومی تیم ایرانی به کنعانی زادگان، مدافع پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید