پروژه بهسازی روستای کوه بریده در اندیکا به اتمام رسید

به گزارش مجله گیتی رو، بخشدار مرکزی اندیکا از تکمیل پروژه بهسازی روستای کوه بریده و نظارت بر برخی روستا ها در این شهرستان خبر داد.

پروژه بهسازی روستای کوه بریده در اندیکا به اتمام رسید

به گزارش از ، امیر نظرپور بخشدار مرکزی اندیکا گفت: پروژه بهسازی روستای کوه بریده به اتمام رسید و جهت اطلاع بیشتر از مسائل و معضلات روستا ها و مناطق عشایری بخش مرکزی، از روستای کوه بریده شلال، مدرسه عشایری عالی آباد، شهرک الله رحیم بازدید نموده و از نزدیک با مردم جهت رفع معضلات به گفت و گو پرداختیم.

او بیان داشت: همواره به دنبال توسعه و پیشرفت این روستا هستیم به نحوی که در زمینه های مختلف فرهنگی و عمرانی، آموزشی و.. طرح های متنوعی را مطابق با نیاز انجام خواهیم داد.

نظرپور با اشاره به اینکه اهم اقدامات عمرانی بخشداری بر اساس نیاز سنجی مناطق انجام می شود افزود: پروژه بهسازی روستای کوه بریده شلال از طریق اعتبارات ارزش اضافه نموده روستا های فاقد دهیاری تکمیل وبه اتمام رسید و هم چنین فاز اول بهسازی روستای عالی آباد در حال انجام است.

بخشدار مرکزی در بازدید از پروژه های عمرانی بخش مرکزی با تاکید بر تسریع در فرایند اجرای پروژه های عمرانی، گفت: اجرای پروژه های عمرانی باید شتاب بیشتری به خود گیرند و برای این منظور از تمام توان و ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام یکی از اولویت بخشداری مرکزی است، گفت: جهت رفع محرومیت در مناطق عشایری، هم اکنون پروژه های عمرانی دیگری نیز در دستور کار واقع شده است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1326

به "پروژه بهسازی روستای کوه بریده در اندیکا به اتمام رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه بهسازی روستای کوه بریده در اندیکا به اتمام رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید