سرانجام دورکاری در ادارات یزد

به گزارش مجله گیتی رو، سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: با توجه به بهبود شرایط کرونا در استان، حضور کارکنان در ادارات به صورت کامل و در ساعت مقرر لازم است.

سرانجام دورکاری در ادارات یزد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از یزد، صالحی، سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا با تاکید بر ضرورت حضور منظم و کامل کارمندان در ادارات برای پاسخگویی و انجام امور مردم، گفت: طبق جدول رنگ بندی شهر ها و با توجه به بهبود شرایط با توسعه واکسیناسیون، حضور کارکنان در ادارات به صورت کامل و در ساعت مقرر ضروری و ضروری است.

او اضافه نمود: قبلا و در موج های قبلی کرونا و بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در منطقه ها نارنجی یک سوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت دور کاری کار های محوله را انجام دهند؛ سایر ادارات هم باید نیمی از کارمندان به صورت دورکاری کار های خود را انجام دهند.

صالحی ادامه داد: در مورد نحوه حضور کارمندان ادارات در منطقه ها و شهر های قرمز هم، براساس آخرین دستورالعمل ستاد ملی کرونا در این منطقه ها در ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری حضور کارمندان به نصف کاهش پیدا نموده بود و یک دوم کارمندان باید به صورت دورکار کار های مربوطه را انجام می دادند، البته نحوه دورکاری کارمندان با موافقت مدیر هر قسمت بود.

این مقام مسئول اظهار کرد: در شهر های قرمز و در سایر اداراتی که خدمات غیر ضروری ارائه می دادند، دو سوم کارمندان به صورت دورکار کار های مربوطه را انجام می دادند.

هم اکنون در استان یزد، شهرستان میبد، خاتم و مروست در شرایط زرد کرونایی نهاده شدندو شهرستان اشکذر هم در شرایط آبی کرونایی نهاده شد. بعلاوه شهرستان های یزد، ابرکوه، بافق و اردکان هم همچنان در شرایط نارنجی کرونایی قرار دارند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 آبان 1400 بروزرسانی: 2 آبان 1400 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 1918

به "سرانجام دورکاری در ادارات یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام دورکاری در ادارات یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید