نصب دوربین های حرارتی در بعضی مبادی کشور برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا

به گزارش مجله گیتی رو، معاون سازمان بازرسی کل کشور از نصب دوربین های حرارتی در بعضی مبادی کشور برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا اطلاع داد.

نصب دوربین های حرارتی در بعضی مبادی کشور برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا

به گزارش گروه اجتماعی مجله گیتی رو، معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی کل کشور از نظارت بر فرایند مقابله دستگاه های اجرایی با ورود ویروس کرونا به کشور اطلاع داد و گفت: با پیگیری سازمان بازرسی و همکاری بعضی دانشگاه ها از جمله دانشگاه صنعتی شریف و سازمان های ذی ربط، تعدادی دوربین حرارتی با دقت بسیار بالا در بعضی از مبادی ورودی کشور از جمله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) نصب شده است.

وی عدم معطلی مسافران و دقت بالا را از ویژگی های این دوربین های حرارتی نام برد و اعلام کرد: دوربین های حرارتی نصب شده با سرعت و دقت بسیار بالا قادر است تا دمای بدن مسافران ورودی را اندازه گیری و نمایش دهد تا مسافران مشکوک به بیماری ویروسی کرونا مورد آزمایش های دقیق تری قرار بگیرند.

معاون سازمان بازرسی کل کشور با تأکید بر نظارت بر عملکرد دستگاه های مربوطه در این خصوص اضافه نمود: تا تجهیز تمام پایانه های ورودی کشور به این تجهیزات، این موضوع را به صورت ویژه آنالیز و رصد می کنیم. موضوع سلامت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است و هیچ گونه سهل انگاری در این خصوص از دستگاه های مسئول پذیرفته نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gitiro.ir شناسه مطلب: 842

به "نصب دوربین های حرارتی در بعضی مبادی کشور برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب دوربین های حرارتی در بعضی مبادی کشور برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید